Publicitate

Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

TWO M ONE N STIL SRL

CUI: 38435738 J10/1302/2017 SRL Buzău, Municipiul Râmnicu Sărat
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 38435738
Cod înmatriculare J10/1302/2017
EUID ROONRC.J10/1302/2017
Data înmatriculării 2017-11-02
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 9 ani
Salariați (2025) 15 angajați

Adresă

România, Buzău, Municipiul Râmnicu Sărat, COSTIENI, 24, 2, 10, 125300

Țară: România
Județ: Buzău
Localitate: Municipiul Râmnicu Sărat
Stradă: COSTIENI
Bloc: 24
Etaj: 2
Apartament: 10
Cod poștal: 125300

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2023 342.245 RON 458.891 RON 509.140 RON −53.799 RON −50.249 RON 168.566 RON 91.127 RON 77.439 RON −50.250 RON 218.816 RON 0 RON 27.171 RON 0 RON 0 RON 12
2024 408.194 RON 450.202 RON 563.253 RON −113.266 RON −113.051 RON 110.705 RON 69.023 RON 41.682 RON −163.515 RON 274.220 RON 0 RON 399 RON 0 RON 0 RON 13
2025 1.095.866 RON 1.393.096 RON 830.131 RON 469.465 RON 562.965 RON 549.336 RON 54.640 RON 494.696 RON 305.949 RON 180.459 RON 0 RON 428.199 RON 62.928 RON 0 RON 15

Reprezentanți și administratori (1)

BRÂNZĂ MĂDĂLINA
administrator
Buzău, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (4)

Lideri din domeniu

Top companii din Buzău, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 46 companii din județul Buzău. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2023–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
1,10 M RON
Rezultat Net 2025
469,5 K RON
Total Active 2025
549,3 K RON
Scor Bonitate
100/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 100/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202320242025
Cifra de afaceri 342,2 K RON 408,2 K RON 1,10 M RON
Venituri totale 458,9 K RON 450,2 K RON 1,39 M RON
Cheltuieli totale 509,1 K RON 563,3 K RON 830,1 K RON
Rezultat net −53,8 K RON −113,3 K RON 469,5 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 1,37 M RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 2,74 ≥ 1 Bun
Lichiditate rapidă 2,74 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 0,37 ≥ 0.2 Acceptabil
Solvabilitate 3,04 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate54,6 K RON (9.9%)
Active circulante494,7 K RON (90.1%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe428,2 K RON
Numerar66,5 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) –
Durata stocaj (zile) –
Rotație creanțe (ori/an) 2,56
Durata încasare (zile) 143

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
51,4%
Marjă netă
42,8%
ROA
85,5%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2023 218,8 K RON 168,6 K RON 129,8%
2024 274,2 K RON 110,7 K RON 247,7%
2025 180,5 K RON 549,3 K RON 32,9%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

100
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Excelentă (LC ≥ 2.0) 25/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință pozitivă pe toate criteriile 25/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202320242025 YoY
Cifra de afaceri 342,2 K RON 408,2 K RON 1,10 M RON ▲ 168,5%
Rezultat net −53,8 K RON −113,3 K RON 469,5 K RON ▲ 514,5%
Total active 168,6 K RON 110,7 K RON 549,3 K RON ▲ 396,2%
Capitaluri proprii −50,3 K RON −163,5 K RON 305,9 K RON ▲ 287,1%
Datorii totale 218,8 K RON 274,2 K RON 180,5 K RON ▼ 34,2%
Lichiditate curentă 0,35 0,15 2,74 ▲ 1.703,5%
Marjă netă (%) -15,72 -27,75 42,84 ▲ 254,4%
Scor bonitate 19 19 100 ▲ 426,3%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2023, indicând o extindere a activității.
  • •Compania a înregistrat profit net în 2025 (469,5 K RON).
  • •Lichiditate curentă bună (2.74), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
  • •Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 1,37 M RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.

Publicitate