Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

NASZ LEVI RAPID S.R.L.

CUI: 40582889 J11/136/2019 SRL Caraş-Severin, Sat Fizeş, Comuna Berzovia
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 40582889
Cod înmatriculare J11/136/2019
EUID ROONRC.J11/136/2019
Data înmatriculării 2019-02-06
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 7 ani

Adresă

România, Caraş-Severin, Sat Fizeş, Comuna Berzovia, FIZEŞ, 232

Țară: România
Județ: Caraş-Severin
Localitate: Sat Fizeş, Comuna Berzovia
Stradă: FIZEŞ
Număr: 232

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 83.580 RON 83.580 RON 35.633 RON 47.111 RON 47.947 RON 55.774 RON 0 RON 55.774 RON 47.311 RON 8.463 RON 0 RON 34.310 RON 0 RON 0 RON 1
2020 77.135 RON 79.910 RON 38.621 RON 40.567 RON 41.289 RON 89.494 RON 0 RON 89.494 RON 87.878 RON 1.616 RON 0 RON 11.370 RON 0 RON 0 RON 1
2021 82.546 RON 82.546 RON 42.268 RON 39.452 RON 40.278 RON 130.016 RON 0 RON 130.016 RON 127.329 RON 2.687 RON 0 RON 124.325 RON 0 RON 0 RON 1
2022 52.395 RON 52.395 RON 41.939 RON 9.892 RON 10.456 RON 137.296 RON 0 RON 137.296 RON 137.221 RON 75 RON 0 RON 110.370 RON 0 RON 0 RON 1
2023 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 137.221 RON 0 RON 137.221 RON 137.221 RON 0 RON 0 RON 136.585 RON 0 RON 0 RON 0
2024 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 137.221 RON 0 RON 137.221 RON 137.221 RON 0 RON 0 RON 11.370 RON 0 RON 0 RON 0
2025 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 137.221 RON 0 RON 137.221 RON 137.221 RON 0 RON 0 RON 11.370 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

NASZ LIVIU-IOSIF
administrator
Caraş-Severin, România
Pagina administratorului

Date de contact

Autentificare

Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (1)

Lideri din domeniu

Top companii din Caraş-Severin, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 280 companii din județul Caraş-Severin. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
0 RON
Total Active 2025
137,2 K RON
Scor Bonitate
47/100
C
Risc Ridicat — Clasa C
Scor bonitate: 47/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 83,6 K RON 77,1 K RON 82,5 K RON 52,4 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 83,6 K RON 79,9 K RON 82,5 K RON 52,4 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Cheltuieli totale 35,6 K RON 38,6 K RON 42,3 K RON 41,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Rezultat net 47,1 K RON 40,6 K RON 39,5 K RON 9,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): −27,4 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă – ≥ 1
Lichiditate rapidă – ≥ 0.8
Lichiditate imediată – ≥ 0.2
Solvabilitate – ≥ 1

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante137,2 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe11,4 K RON
Numerar125,9 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) –
Durata stocaj (zile) –
Rotație creanțe (ori/an) –
Durata încasare (zile) –

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
–
Marjă netă
–
ROA
0,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 8,5 K RON 55,8 K RON 15,2%
2020 1,6 K RON 89,5 K RON 1,8%
2021 2,7 K RON 130,0 K RON 2,1%
2022 75 RON 137,3 K RON 0,1%
2023 0 RON 137,2 K RON 0,0%
2024 0 RON 137,2 K RON 0,0%
2025 0 RON 137,2 K RON 0,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

47
din 100 puncte
Clasa C — Risc Ridicat
Lichiditate — Date insuficiente 5/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință mixtă 12/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 83,6 K RON 77,1 K RON 82,5 K RON 52,4 K RON 0 RON 0 RON 0 RON –
Rezultat net 47,1 K RON 40,6 K RON 39,5 K RON 9,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON –
Total active 55,8 K RON 89,5 K RON 130,0 K RON 137,3 K RON 137,2 K RON 137,2 K RON 137,2 K RON ▲ 0,0%
Capitaluri proprii 47,3 K RON 87,9 K RON 127,3 K RON 137,2 K RON 137,2 K RON 137,2 K RON 137,2 K RON ▲ 0,0%
Datorii totale 8,5 K RON 1,6 K RON 2,7 K RON 75 RON 0 RON 0 RON 0 RON –
Lichiditate curentă 6,59 55,38 48,39 1.830,61 – – – –
Marjă netă (%) 56,37 52,59 47,79 18,88 – – – –
Scor bonitate 87 87 87 87 40 47 47 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri a scăzut față de 2019, reflectând o contracție a activității.

Riscuri identificate

  • •Tendință de scădere a veniturilor operaționale.
  • •Scor de bonitate scăzut (47/100, Clasa C) — risc financiar semnificativ.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.