Publicitate

FORT ART CAFE SRL

CUI: 31572096 J1/291/2013 SRL Alba, Municipiul Alba Iulia
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 31572096
Cod înmatriculare J1/291/2013
EUID ROONRC.J1/291/2013
Data înmatriculării 2013-04-25
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 13 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Alba, Municipiul Alba Iulia, REVOLUŢIEI 1989, 47, CF1, 8

Țară: România
Județ: Alba
Localitate: Municipiul Alba Iulia
Stradă: REVOLUŢIEI 1989
Număr: 47
Bloc: CF1
Apartament: 8

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 86.181 RON 86.326 RON 81.918 RON 3.546 RON 4.408 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.425 RON 21.827 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2021 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.426 RON 21.826 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2022 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.426 RON 21.826 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2023 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.426 RON 21.826 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2024 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.426 RON 21.826 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2025 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 41.252 RON 0 RON 41.252 RON 19.426 RON 21.826 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

CETERAȘ EMIL EUGEN
administrator
Tulcea, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (1)

Lideri din domeniu

Top companii din Alba, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 255 companii din județul Alba. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
0 RON
Total Active 2025
41,3 K RON
Scor Bonitate
65/100
B
Risc Mediu — Clasa B
Scor bonitate: 65/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 201920212022202320242025
Cifra de afaceri 86,2 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 86,3 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Cheltuieli totale 81,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Rezultat net 3,5 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): −30,8 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,89 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,89 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 1,89 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 1,89 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante41,3 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Numerar41,3 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an)
Durata încasare (zile)

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
Marjă netă
ROA
0,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%
2021 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%
2022 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%
2023 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%
2024 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%
2025 21,8 K RON 41,3 K RON 52,9%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

65
din 100 puncte
Clasa B — Risc Mediu
Lichiditate — Bună (LC ≥ 1.5) 20/25
Capital — Bună (> 30% din active) 20/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 201920212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 86,2 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Rezultat net 3,5 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Total active 41,3 K RON 41,3 K RON 41,3 K RON 41,3 K RON 41,3 K RON 41,3 K RON ▲ 0,0%
Capitaluri proprii 19,4 K RON 19,4 K RON 19,4 K RON 19,4 K RON 19,4 K RON 19,4 K RON ▲ 0,0%
Datorii totale 21,8 K RON 21,8 K RON 21,8 K RON 21,8 K RON 21,8 K RON 21,8 K RON ▲ 0,0%
Lichiditate curentă 1,89 1,89 1,89 1,89 1,89 1,89 ▲ 0,0%
Marjă netă (%) 4,11
Scor bonitate 67 57 65 65 65 65 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a scăzut față de 2019, reflectând o contracție a activității.
  • Scorul de bonitate de 65/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.

Riscuri identificate

  • Tendință de scădere a veniturilor operaționale.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate