Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
BLACKFLAGSHIP INTERNATIONAL S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Constanţa, Sat Lazu, Comuna Agigea, GHEORGHE MARINESCU, 10, 907016, CONSTRUCTIA C1, CAMERA NR.1
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1.500 RON | 1.500 RON | 250 RON | 1.205 RON | 1.250 RON | 1.270 RON | 519 RON | 751 RON | 1.225 RON | 45 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2021 | 5.000 RON | 5.000 RON | 1.469 RON | 3.381 RON | 3.531 RON | 5.706 RON | 0 RON | 5.706 RON | 4.606 RON | 1.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2022 | 2.000 RON | 2.000 RON | 950 RON | 990 RON | 1.050 RON | 7.705 RON | 0 RON | 7.705 RON | 5.595 RON | 2.110 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.595 RON | 0 RON | 5.595 RON | 5.595 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.595 RON | 0 RON | 5.595 RON | 5.595 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.595 RON | 0 RON | 5.595 RON | 5.595 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (10)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6312 Activităţi ale portalurilor web
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7021 Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
Lideri din domeniu
Top companii din Constanţa, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
7021 — Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
Top format din 31 companii din județul Constanţa. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2020–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1,5 K RON | 5,0 K RON | 2,0 K RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1,5 K RON | 5,0 K RON | 2,0 K RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 250 RON | 1,5 K RON | 950 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Rezultat net | 1,2 K RON | 3,4 K RON | 990 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): −1,0 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | – | ≥ 1 | |
| Lichiditate rapidă | – | ≥ 0.8 | |
| Lichiditate imediată | – | ≥ 0.2 | |
| Solvabilitate | – | ≥ 1 |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | – |
| Durata încasare (zile) | – |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2020 | 45 RON | 1,3 K RON | 3,5% |
| 2021 | 1,1 K RON | 5,7 K RON | 19,3% |
| 2022 | 2,1 K RON | 7,7 K RON | 27,4% |
| 2023 | 0 RON | 5,6 K RON | 0,0% |
| 2024 | 0 RON | 5,6 K RON | 0,0% |
| 2025 | 0 RON | 5,6 K RON | 0,0% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1,5 K RON | 5,0 K RON | 2,0 K RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Rezultat net | 1,2 K RON | 3,4 K RON | 990 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Total active | 1,3 K RON | 5,7 K RON | 7,7 K RON | 5,6 K RON | 5,6 K RON | 5,6 K RON | ▲ 0,0% |
| Capitaluri proprii | 1,2 K RON | 4,6 K RON | 5,6 K RON | 5,6 K RON | 5,6 K RON | 5,6 K RON | ▲ 0,0% |
| Datorii totale | 45 RON | 1,1 K RON | 2,1 K RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Lichiditate curentă | 16,69 | 5,19 | 3,65 | – | – | – | – |
| Marjă netă (%) | 80,33 | 67,62 | 49,50 | – | – | – | – |
| Scor bonitate | 87 | 95 | 80 | 40 | 47 | 47 | ▲ 0,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a scăzut față de 2020, reflectând o contracție a activității.
Riscuri identificate
- •Tendință de scădere a veniturilor operaționale.
- •Scor de bonitate scăzut (47/100, Clasa C) — risc financiar semnificativ.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2020–2025.