Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
FIRST ROW S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 3, BASARABIA, 256 C, 1, 3, PAVILION ADMINISTRATIV, CAMERA L4
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 499.058 RON | 499.402 RON | 401.672 RON | 91.759 RON | 97.730 RON | 153.865 RON | 24.414 RON | 129.451 RON | 108.667 RON | 8.295 RON | 72.251 RON | 11.589 RON | 36.903 RON | 0 RON | 1 |
| 2020 | 750.022 RON | 754.321 RON | 634.879 RON | 112.177 RON | 119.442 RON | 373.586 RON | 24.320 RON | 349.266 RON | 220.844 RON | 153.560 RON | 123.128 RON | 31.355 RON | 0 RON | 818 RON | 2 |
| 2021 | 1.089.681 RON | 1.180.233 RON | 1.059.911 RON | 109.401 RON | 120.322 RON | 321.491 RON | 7.508 RON | 313.983 RON | 109.601 RON | 211.984 RON | 141.569 RON | 163.206 RON | 0 RON | 94 RON | 4 |
| 2022 | 1.345.344 RON | 1.387.156 RON | 1.273.469 RON | 101.456 RON | 113.687 RON | 571.116 RON | 103.949 RON | 467.167 RON | 101.656 RON | 555.628 RON | 315.229 RON | 69.435 RON | 0 RON | 86.168 RON | 4 |
| 2023 | 1.499.851 RON | 1.512.872 RON | 1.410.757 RON | 86.995 RON | 102.115 RON | 516.846 RON | 74.166 RON | 442.680 RON | 87.195 RON | 432.758 RON | 343.807 RON | 107.242 RON | 0 RON | 3.107 RON | 4 |
| 2024 | 1.114.660 RON | 1.209.317 RON | 1.295.256 RON | −85.939 RON | −85.939 RON | 241.771 RON | 22.943 RON | 218.828 RON | 1.256 RON | 242.606 RON | 149.206 RON | 79.232 RON | 0 RON | 2.091 RON | 4 |
| 2025 | 1.244.754 RON | 1.249.100 RON | 1.043.086 RON | 168.506 RON | 206.014 RON | 415.066 RON | 3.259 RON | 411.807 RON | 169.762 RON | 246.335 RON | 133.853 RON | 290.210 RON | 0 RON | 1.031 RON | 3 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (45)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
- 2212 Fabricarea altor produse din cauciuc
- 3100 Fabricarea de mobilă
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5224 Manipulări
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 7420 Activități fotografice
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9013 Alte activități de creație artistică
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Top format din 1,101 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2019–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 499,1 K RON | 750,0 K RON | 1,09 M RON | 1,35 M RON | 1,50 M RON | 1,11 M RON | 1,24 M RON |
| Venituri totale | 499,4 K RON | 754,3 K RON | 1,18 M RON | 1,39 M RON | 1,51 M RON | 1,21 M RON | 1,25 M RON |
| Cheltuieli totale | 401,7 K RON | 634,9 K RON | 1,06 M RON | 1,27 M RON | 1,41 M RON | 1,30 M RON | 1,04 M RON |
| Rezultat net | 91,8 K RON | 112,2 K RON | 109,4 K RON | 101,5 K RON | 87,0 K RON | −85,9 K RON | 168,5 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 1,56 M RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1,67 | ≥ 1 | Acceptabil |
| Lichiditate rapidă | 1,13 | ≥ 0.8 | Acceptabil |
| Lichiditate imediată | -0,05 | ≥ 0.2 | Slab |
| Solvabilitate | 1,69 | ≥ 1 | Acceptabil |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 9,30 |
| Durata stocaj (zile) | 39 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 4,29 |
| Durata încasare (zile) | 85 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2019 | 8,3 K RON | 153,9 K RON | 5,4% |
| 2020 | 153,6 K RON | 373,6 K RON | 41,1% |
| 2021 | 212,0 K RON | 321,5 K RON | 65,9% |
| 2022 | 555,6 K RON | 571,1 K RON | 97,3% |
| 2023 | 432,8 K RON | 516,8 K RON | 83,7% |
| 2024 | 242,6 K RON | 241,8 K RON | 100,4% |
| 2025 | 246,3 K RON | 415,1 K RON | 59,4% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 499,1 K RON | 750,0 K RON | 1,09 M RON | 1,35 M RON | 1,50 M RON | 1,11 M RON | 1,24 M RON | ▲ 11,7% |
| Rezultat net | 91,8 K RON | 112,2 K RON | 109,4 K RON | 101,5 K RON | 87,0 K RON | −85,9 K RON | 168,5 K RON | ▲ 296,1% |
| Total active | 153,9 K RON | 373,6 K RON | 321,5 K RON | 571,1 K RON | 516,8 K RON | 241,8 K RON | 415,1 K RON | ▲ 71,7% |
| Capitaluri proprii | 108,7 K RON | 220,8 K RON | 109,6 K RON | 101,7 K RON | 87,2 K RON | 1,3 K RON | 169,8 K RON | ▲ 13.416,1% |
| Datorii totale | 8,3 K RON | 153,6 K RON | 212,0 K RON | 555,6 K RON | 432,8 K RON | 242,6 K RON | 246,3 K RON | ▲ 1,5% |
| Lichiditate curentă | 15,61 | 2,27 | 1,48 | 0,84 | 1,02 | 0,90 | 1,67 | ▲ 85,3% |
| Marjă netă (%) | 18,39 | 14,96 | 10,04 | 7,54 | 5,80 | -7,71 | 13,54 | ▲ 275,6% |
| Scor bonitate | 87 | 95 | 72 | 55 | 70 | 23 | 90 | ▲ 291,3% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (168,5 K RON).
- •Scorul de bonitate de 90/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 1,56 M RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.