DE VITO LEVEL UP S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, VICTORIEI, 155, D1, 9, 1, TRONSON 6, BIROUL A30
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 291.388 RON | 305.500 RON | 585.929 RON | −283.372 RON | −280.429 RON | 2.536.205 RON | 0 RON | 2.536.205 RON | 1.634.867 RON | 901.338 RON | 0 RON | 2.523.907 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2024 | 233.684 RON | 238.431 RON | 404.080 RON | −166.832 RON | −165.649 RON | 2.467.467 RON | 0 RON | 2.467.467 RON | 1.468.035 RON | 999.432 RON | 0 RON | 2.465.638 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 228.573 RON | 229.831 RON | 214.807 RON | 12.668 RON | 15.024 RON | 2.495.346 RON | 0 RON | 2.495.346 RON | 1.480.703 RON | 1.014.643 RON | 0 RON | 2.490.218 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (26)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4651 Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software- ului
- 4652 Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
- 4665 Comerţ cu ridicata al mobilei de birou
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5229 Alte activităţi anexe transporturilor
- 5310 Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 7021 Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
5912 — Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Top format din 243 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2023–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 291,4 K RON | 233,7 K RON | 228,6 K RON |
| Venituri totale | 305,5 K RON | 238,4 K RON | 229,8 K RON |
| Cheltuieli totale | 585,9 K RON | 404,1 K RON | 214,8 K RON |
| Rezultat net | −283,4 K RON | −166,8 K RON | 12,7 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 188,4 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2,46 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 2,46 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 0,01 | ≥ 0.2 | Slab |
| Solvabilitate | 2,46 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 0,09 |
| Durata încasare (zile) | 3.977 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2023 | 901,3 K RON | 2,54 M RON | 35,5% |
| 2024 | 999,4 K RON | 2,47 M RON | 40,5% |
| 2025 | 1,01 M RON | 2,50 M RON | 40,7% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 291,4 K RON | 233,7 K RON | 228,6 K RON | ▼ 2,2% |
| Rezultat net | −283,4 K RON | −166,8 K RON | 12,7 K RON | ▲ 107,6% |
| Total active | 2,54 M RON | 2,47 M RON | 2,50 M RON | ▲ 1,1% |
| Capitaluri proprii | 1,63 M RON | 1,47 M RON | 1,48 M RON | ▲ 0,9% |
| Datorii totale | 901,3 K RON | 999,4 K RON | 1,01 M RON | ▲ 1,5% |
| Lichiditate curentă | 2,81 | 2,47 | 2,46 | ▼ 0,4% |
| Marjă netă (%) | -97,25 | -71,39 | 5,54 | ▲ 107,8% |
| Scor bonitate | 64 | 64 | 82 | ▲ 28,1% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a scăzut față de 2023, reflectând o contracție a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (12,7 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (2.46), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 82/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
Riscuri identificate
- •Tendință de scădere a veniturilor operaționale.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.