Publicitate

FASHION BY NEGOESCU RALUCA S.R.L.

CUI: 45032509 J2021006208230 SRL Ilfov, Sat Dudu, Comuna Chiajna
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 45032509
Cod înmatriculare J2021006208230
EUID ROONRC.J2021006208230
Data înmatriculării 2021-10-08
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 5 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Ilfov, Sat Dudu, Comuna Chiajna, TINERETULUI, 73F, 2, 1, 1, 8, Camera 1

Țară: România
Județ: Ilfov
Localitate: Sat Dudu, Comuna Chiajna
Stradă: TINERETULUI
Număr: 73F
Bloc: 2
Scară: 1
Etaj: 1
Apartament: 8
Completare adresă: Camera 1

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2021 13.952 RON 13.952 RON 13.965 RON −432 RON −13 RON 2.286 RON 0 RON 2.286 RON −232 RON 2.518 RON 0 RON 1.352 RON 0 RON 0 RON 0
2022 64.235 RON 64.235 RON 45.990 RON 16.651 RON 18.245 RON 17.554 RON 0 RON 17.554 RON 16.419 RON 1.135 RON 0 RON 8.752 RON 0 RON 0 RON 1
2023 86.305 RON 86.305 RON 92.800 RON −7.332 RON −6.495 RON 20.778 RON 2.363 RON 18.415 RON 9.087 RON 11.691 RON 0 RON 13.392 RON 0 RON 0 RON 1
2024 84.490 RON 84.490 RON 98.424 RON −14.738 RON −13.934 RON 19.470 RON 1.013 RON 18.457 RON −5.990 RON 25.460 RON 690 RON 12.512 RON 0 RON 0 RON 1
2025 143.640 RON 143.640 RON 119.636 RON 22.597 RON 24.004 RON 41.654 RON 0 RON 41.654 RON 16.607 RON 25.047 RON 2.713 RON 21.107 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

NEGOESCU RALUCA IONELA
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (7)

Lideri din domeniu

Top companii din Ilfov, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 149 companii din județul Ilfov. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2021–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
143,6 K RON
Rezultat Net 2025
22,6 K RON
Total Active 2025
41,7 K RON
Scor Bonitate
90/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 90/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 20212022202320242025
Cifra de afaceri 14,0 K RON 64,2 K RON 86,3 K RON 84,5 K RON 143,6 K RON
Venituri totale 14,0 K RON 64,2 K RON 86,3 K RON 84,5 K RON 143,6 K RON
Cheltuieli totale 14,0 K RON 46,0 K RON 92,8 K RON 98,4 K RON 119,6 K RON
Rezultat net −432 RON 16,7 K RON −7,3 K RON −14,7 K RON 22,6 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 162,4 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,66 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,55 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 0,71 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 1,66 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante41,7 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri2,7 K RON
Creanțe21,1 K RON
Numerar17,8 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) 52,95
Durata stocaj (zile) 7
Rotație creanțe (ori/an) 6,81
Durata încasare (zile) 54

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
16,7%
Marjă netă
15,7%
ROA
54,3%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2021 2,5 K RON 2,3 K RON 110,2%
2022 1,1 K RON 17,6 K RON 6,5%
2023 11,7 K RON 20,8 K RON 56,3%
2024 25,5 K RON 19,5 K RON 130,8%
2025 25,0 K RON 41,7 K RON 60,1%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

90
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Bună (LC ≥ 1.5) 20/25
Capital — Bună (> 30% din active) 20/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință pozitivă pe toate criteriile 25/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 20212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 14,0 K RON 64,2 K RON 86,3 K RON 84,5 K RON 143,6 K RON ▲ 70,0%
Rezultat net −432 RON 16,7 K RON −7,3 K RON −14,7 K RON 22,6 K RON ▲ 253,3%
Total active 2,3 K RON 17,6 K RON 20,8 K RON 19,5 K RON 41,7 K RON ▲ 113,9%
Capitaluri proprii −232 RON 16,4 K RON 9,1 K RON −6,0 K RON 16,6 K RON ▲ 377,2%
Datorii totale 2,5 K RON 1,1 K RON 11,7 K RON 25,5 K RON 25,0 K RON ▼ 1,6%
Lichiditate curentă 0,91 15,47 1,58 0,72 1,66 ▲ 129,4%
Marjă netă (%) -3,10 25,92 -8,50 -17,44 15,73 ▲ 190,2%
Scor bonitate 24 100 54 17 90 ▲ 429,4%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2021, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (22,6 K RON).
  • Scorul de bonitate de 90/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 162,4 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2021–2025.

Publicitate