Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
TARY SANDU EVENT S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Iaşi, Sat Rediu, Comuna Rediu, Dealul Zorilor, 20, 1, 8, 707405, C1
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2.442 RON | 2.442 RON | 122 RON | 2.247 RON | 2.320 RON | 2.520 RON | 0 RON | 2.520 RON | 2.447 RON | 73 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2023 | 30.000 RON | 30.000 RON | 38.072 RON | −8.072 RON | −8.072 RON | 3.650 RON | 0 RON | 3.650 RON | −5.625 RON | 9.275 RON | 0 RON | 2.500 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2024 | 85.895 RON | 85.895 RON | 47.265 RON | 37.771 RON | 38.630 RON | 36.915 RON | 0 RON | 36.915 RON | 32.146 RON | 4.769 RON | 0 RON | 2.000 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 147.851 RON | 147.877 RON | 61.791 RON | 84.638 RON | 86.086 RON | 103.296 RON | 6.445 RON | 96.851 RON | 84.878 RON | 18.418 RON | 0 RON | 75.716 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (47)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
- 5914 Proiecția de filme cinematografice
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio
- 6031 Activități ale agențiilor de știri
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7420 Activități fotografice
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
- 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
- 9013 Alte activități de creație artistică
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
9001 — Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
Top format din 68 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2022–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2,4 K RON | 30,0 K RON | 85,9 K RON | 147,9 K RON |
| Venituri totale | 2,4 K RON | 30,0 K RON | 85,9 K RON | 147,9 K RON |
| Cheltuieli totale | 122 RON | 38,1 K RON | 47,3 K RON | 61,8 K RON |
| Rezultat net | 2,2 K RON | −8,1 K RON | 37,8 K RON | 84,6 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 189,6 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5,26 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 5,26 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 1,15 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 5,61 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 1,95 |
| Durata încasare (zile) | 187 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2022 | 73 RON | 2,5 K RON | 2,9% |
| 2023 | 9,3 K RON | 3,7 K RON | 254,1% |
| 2024 | 4,8 K RON | 36,9 K RON | 12,9% |
| 2025 | 18,4 K RON | 103,3 K RON | 17,8% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2,4 K RON | 30,0 K RON | 85,9 K RON | 147,9 K RON | ▲ 72,1% |
| Rezultat net | 2,2 K RON | −8,1 K RON | 37,8 K RON | 84,6 K RON | ▲ 124,1% |
| Total active | 2,5 K RON | 3,7 K RON | 36,9 K RON | 103,3 K RON | ▲ 179,8% |
| Capitaluri proprii | 2,4 K RON | −5,6 K RON | 32,1 K RON | 84,9 K RON | ▲ 164,0% |
| Datorii totale | 73 RON | 9,3 K RON | 4,8 K RON | 18,4 K RON | ▲ 286,2% |
| Lichiditate curentă | 34,52 | 0,39 | 7,74 | 5,26 | ▼ 32,1% |
| Marjă netă (%) | 92,01 | -26,91 | 43,97 | 57,25 | ▲ 30,2% |
| Scor bonitate | 87 | 19 | 100 | 95 | ▼ 5,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2022, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (84,6 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (5.26), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 95/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 189,6 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2022–2025.