Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
KAYO EXCLUSIVE AGENCY S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 5, GRINDU, 5, 4, 15, 51495, 5, Corp C1
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 257.596 RON | 257.614 RON | 115.367 RON | 139.724 RON | 142.247 RON | 145.054 RON | 6.229 RON | 138.825 RON | 139.924 RON | 5.130 RON | 0 RON | 130.120 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2024 | 677.994 RON | 681.990 RON | 511.843 RON | 152.533 RON | 170.147 RON | 207.082 RON | 5.146 RON | 201.936 RON | 152.773 RON | 54.309 RON | 0 RON | 108.021 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 810.804 RON | 827.479 RON | 612.276 RON | 195.215 RON | 215.203 RON | 261.462 RON | 7.151 RON | 254.311 RON | 195.455 RON | 66.007 RON | 0 RON | 31.934 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (15)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
- 6190 Alte activități de telecomunicații
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9013 Alte activități de creație artistică
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9699 Alte servicii personale n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
6312 — Activităţi ale portalurilor web
Top format din 432 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2023–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 257,6 K RON | 678,0 K RON | 810,8 K RON |
| Venituri totale | 257,6 K RON | 682,0 K RON | 827,5 K RON |
| Cheltuieli totale | 115,4 K RON | 511,8 K RON | 612,3 K RON |
| Rezultat net | 139,7 K RON | 152,5 K RON | 195,2 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 1,14 M RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3,85 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 3,85 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 3,37 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 3,96 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 25,39 |
| Durata încasare (zile) | 14 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5,1 K RON | 145,1 K RON | 3,5% |
| 2024 | 54,3 K RON | 207,1 K RON | 26,2% |
| 2025 | 66,0 K RON | 261,5 K RON | 25,3% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 257,6 K RON | 678,0 K RON | 810,8 K RON | ▲ 19,6% |
| Rezultat net | 139,7 K RON | 152,5 K RON | 195,2 K RON | ▲ 28,0% |
| Total active | 145,1 K RON | 207,1 K RON | 261,5 K RON | ▲ 26,3% |
| Capitaluri proprii | 139,9 K RON | 152,8 K RON | 195,5 K RON | ▲ 27,9% |
| Datorii totale | 5,1 K RON | 54,3 K RON | 66,0 K RON | ▲ 21,5% |
| Lichiditate curentă | 27,06 | 3,72 | 3,85 | ▲ 3,6% |
| Marjă netă (%) | 54,24 | 22,50 | 24,08 | ▲ 7,0% |
| Scor bonitate | 87 | 95 | 100 | ▲ 5,3% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2023, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (195,2 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (3.85), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 1,14 M RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.