Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
FINE MANAGEMENT S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 2, GRIGORE C. MOISIL, 8, 9, A, 3, 23795, 2, parter
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 26.415 RON | 26.415 RON | 21.352 RON | 3.524 RON | 5.063 RON | 8.080 RON | 0 RON | 8.080 RON | 3.724 RON | 5.380 RON | 0 RON | 231 RON | 0 RON | 1.024 RON | 0 |
| 2024 | 54.113 RON | 54.113 RON | 29.918 RON | 20.118 RON | 24.195 RON | 27.146 RON | 9.253 RON | 17.893 RON | 23.842 RON | 4.328 RON | 0 RON | 3.750 RON | 0 RON | 1.024 RON | 0 |
| 2025 | 64.221 RON | 64.693 RON | 34.193 RON | 25.692 RON | 30.500 RON | 52.876 RON | 9.691 RON | 43.185 RON | 49.466 RON | 4.015 RON | 0 RON | 15.825 RON | 0 RON | 605 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (14)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5610 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6202 Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
- 7021 Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
- 7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Top format din 3,302 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2023–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 26,4 K RON | 54,1 K RON | 64,2 K RON |
| Venituri totale | 26,4 K RON | 54,1 K RON | 64,7 K RON |
| Cheltuieli totale | 21,4 K RON | 29,9 K RON | 34,2 K RON |
| Rezultat net | 3,5 K RON | 20,1 K RON | 25,7 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 86,1 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10,76 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 10,76 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 6,81 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 13,17 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 4,06 |
| Durata încasare (zile) | 90 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5,4 K RON | 8,1 K RON | 66,6% |
| 2024 | 4,3 K RON | 27,1 K RON | 15,9% |
| 2025 | 4,0 K RON | 52,9 K RON | 7,6% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 26,4 K RON | 54,1 K RON | 64,2 K RON | ▲ 18,7% |
| Rezultat net | 3,5 K RON | 20,1 K RON | 25,7 K RON | ▲ 27,7% |
| Total active | 8,1 K RON | 27,1 K RON | 52,9 K RON | ▲ 94,8% |
| Capitaluri proprii | 3,7 K RON | 23,8 K RON | 49,5 K RON | ▲ 107,5% |
| Datorii totale | 5,4 K RON | 4,3 K RON | 4,0 K RON | ▼ 7,2% |
| Lichiditate curentă | 1,50 | 4,13 | 10,76 | ▲ 160,2% |
| Marjă netă (%) | 13,34 | 37,18 | 40,01 | ▲ 7,6% |
| Scor bonitate | 77 | 100 | 100 | ▲ 0,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2023, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (25,7 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (10.76), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 86,1 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.