Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
AMALY EN VOGUE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Date generale
Adresă
România, Iaşi, Municipiul Iaşi, GRIGORE URECHE, 3, Walter Mărăcineanu, 700023, mezanin, la Avocat Rotaru Daniela
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.524 RON | 287.524 RON | 17.880 RON | 266.827 RON | 269.644 RON | 284.239 RON | 0 RON | 284.239 RON | 267.027 RON | 17.212 RON | 0 RON | 284.239 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 293.281 RON | 293.281 RON | 33.444 RON | 256.904 RON | 259.837 RON | 271.508 RON | 0 RON | 271.508 RON | 257.144 RON | 14.364 RON | 0 RON | 271.508 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (15)
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 9319 Alte activități sportive n.c.a
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 9699 Alte servicii personale n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Top format din 353 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2024–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 287,5 K RON | 293,3 K RON |
| Venituri totale | 287,5 K RON | 293,3 K RON |
| Cheltuieli totale | 17,9 K RON | 33,4 K RON |
| Rezultat net | 266,8 K RON | 256,9 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 299,0 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 18,90 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 18,90 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 0,00 | ≥ 0.2 | Slab |
| Solvabilitate | 18,90 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 1,08 |
| Durata încasare (zile) | 338 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2024 | 17,2 K RON | 284,2 K RON | 6,1% |
| 2025 | 14,4 K RON | 271,5 K RON | 5,3% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 287,5 K RON | 293,3 K RON | ▲ 2,0% |
| Rezultat net | 266,8 K RON | 256,9 K RON | ▼ 3,7% |
| Total active | 284,2 K RON | 271,5 K RON | ▼ 4,5% |
| Capitaluri proprii | 267,0 K RON | 257,1 K RON | ▼ 3,7% |
| Datorii totale | 17,2 K RON | 14,4 K RON | ▼ 16,5% |
| Lichiditate curentă | 16,51 | 18,90 | ▲ 14,5% |
| Marjă netă (%) | 92,80 | 87,60 | ▼ 5,6% |
| Scor bonitate | 87 | 87 | ▲ 0,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (256,9 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (18.9), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 87/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 299,0 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2024–2025.