Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
TOP CLEVER EVENT S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Iaşi, Municipiul Iaşi, Str. VASILE LUPU, 91, L1, B, 1, 1, 700319
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 53.181 RON | 53.181 RON | 6.084 RON | 45.501 RON | 47.097 RON | 149.529 RON | 0 RON | 149.529 RON | 149.529 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2020 | 25.500 RON | 25.500 RON | 17.302 RON | 7.509 RON | 8.198 RON | 157.037 RON | 0 RON | 157.037 RON | 157.037 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 129.487 RON | 0 RON | 129.487 RON | 128.037 RON | 1.450 RON | 0 RON | 30.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2022 | 23.210 RON | 23.210 RON | 31 RON | 22.496 RON | 23.179 RON | 119.140 RON | 0 RON | 119.140 RON | 118.533 RON | 607 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2023 | 33.112 RON | 33.512 RON | 27.083 RON | 5.233 RON | 6.429 RON | 85.963 RON | 15.956 RON | 70.007 RON | 84.767 RON | 1.196 RON | 0 RON | 7.000 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2024 | 93.505 RON | 93.507 RON | 87.545 RON | 4.788 RON | 5.962 RON | 71.155 RON | 13.177 RON | 57.978 RON | 69.555 RON | 1.600 RON | 0 RON | 1.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2025 | 82.674 RON | 82.674 RON | 72.280 RON | 7.950 RON | 10.394 RON | 77.505 RON | 10.128 RON | 67.377 RON | 77.505 RON | 0 RON | 40 RON | 10.320 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (2)
Lideri din domeniu
Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Top format din 1,364 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2019–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 53,2 K RON | 25,5 K RON | 0 RON | 23,2 K RON | 33,1 K RON | 93,5 K RON | 82,7 K RON |
| Venituri totale | 53,2 K RON | 25,5 K RON | 0 RON | 23,2 K RON | 33,5 K RON | 93,5 K RON | 82,7 K RON |
| Cheltuieli totale | 6,1 K RON | 17,3 K RON | 0 RON | 31 RON | 27,1 K RON | 87,5 K RON | 72,3 K RON |
| Rezultat net | 45,5 K RON | 7,5 K RON | 0 RON | 22,5 K RON | 5,2 K RON | 4,8 K RON | 8,0 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 81,3 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | – | ≥ 1 | |
| Lichiditate rapidă | – | ≥ 0.8 | |
| Lichiditate imediată | – | ≥ 0.2 | |
| Solvabilitate | – | ≥ 1 |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 2.066,85 |
| Durata stocaj (zile) | 0 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 8,01 |
| Durata încasare (zile) | 46 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2019 | 0 RON | 149,5 K RON | 0,0% |
| 2020 | 0 RON | 157,0 K RON | 0,0% |
| 2021 | 1,5 K RON | 129,5 K RON | 1,1% |
| 2022 | 607 RON | 119,1 K RON | 0,5% |
| 2023 | 1,2 K RON | 86,0 K RON | 1,4% |
| 2024 | 1,6 K RON | 71,2 K RON | 2,3% |
| 2025 | 0 RON | 77,5 K RON | 0,0% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 53,2 K RON | 25,5 K RON | 0 RON | 23,2 K RON | 33,1 K RON | 93,5 K RON | 82,7 K RON | ▼ 11,6% |
| Rezultat net | 45,5 K RON | 7,5 K RON | 0 RON | 22,5 K RON | 5,2 K RON | 4,8 K RON | 8,0 K RON | ▲ 66,0% |
| Total active | 149,5 K RON | 157,0 K RON | 129,5 K RON | 119,1 K RON | 86,0 K RON | 71,2 K RON | 77,5 K RON | ▲ 8,9% |
| Capitaluri proprii | 149,5 K RON | 157,0 K RON | 128,0 K RON | 118,5 K RON | 84,8 K RON | 69,6 K RON | 77,5 K RON | ▲ 11,4% |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 1,5 K RON | 607 RON | 1,2 K RON | 1,6 K RON | 0 RON | – |
| Lichiditate curentă | – | – | 89,30 | 196,28 | 58,53 | 36,24 | – | – |
| Marjă netă (%) | 85,56 | 29,45 | – | 96,92 | 15,80 | 5,12 | 9,62 | ▲ 87,9% |
| Scor bonitate | 67 | 60 | 60 | 95 | 87 | 82 | 62 | ▼ 24,4% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (8,0 K RON).
- •Scorul de bonitate de 62/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.