Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
JK RECRUITMENT S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Iaşi, Municipiul Iaşi, Ştefan cel Mare şi Sfânt, 1, C, 1, 1, Bloc STRĂPUNGERE
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 2.351 RON | −2.351 RON | −2.351 RON | 1 RON | 0 RON | 1 RON | −2.350 RON | 2.351 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2022 | 1.500 RON | 1.500 RON | 2.801 RON | −1.346 RON | −1.301 RON | 1.500 RON | 0 RON | 1.500 RON | −3.697 RON | 5.197 RON | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2023 | 9.920 RON | 9.920 RON | 1.508 RON | 7.026 RON | 8.412 RON | 10.124 RON | 0 RON | 10.124 RON | 3.330 RON | 6.794 RON | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.123 RON | 0 RON | 10.123 RON | 3.329 RON | 6.794 RON | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.123 RON | 0 RON | 10.123 RON | 3.329 RON | 6.794 RON | 0 RON | 1.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (26)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6209 Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6399 Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a.
- 7021 Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
- 7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7410 Activităţi de design specializat
- 7490 Alte activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice n.c.a.
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
- 7830 Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
- 8211 Activităţi combinate de secretariat
- 8219 Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8560 Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
- 9609 Alte activităţi de servicii n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Top format din 413 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2021–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 1,5 K RON | 9,9 K RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1,5 K RON | 9,9 K RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2,4 K RON | 2,8 K RON | 1,5 K RON | 0 RON | 0 RON |
| Rezultat net | −2,4 K RON | −1,3 K RON | 7,0 K RON | 0 RON | 0 RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 1,8 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1,49 | ≥ 1 | Acceptabil |
| Lichiditate rapidă | 1,49 | ≥ 0.8 | Acceptabil |
| Lichiditate imediată | 1,27 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 1,49 | ≥ 1 | Acceptabil |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | – |
| Durata încasare (zile) | – |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2021 | 2,4 K RON | 1 RON | 235.100,0% |
| 2022 | 5,2 K RON | 1,5 K RON | 346,5% |
| 2023 | 6,8 K RON | 10,1 K RON | 67,1% |
| 2024 | 6,8 K RON | 10,1 K RON | 67,1% |
| 2025 | 6,8 K RON | 10,1 K RON | 67,1% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 1,5 K RON | 9,9 K RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Rezultat net | −2,4 K RON | −1,3 K RON | 7,0 K RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Total active | 1 RON | 1,5 K RON | 10,1 K RON | 10,1 K RON | 10,1 K RON | ▲ 0,0% |
| Capitaluri proprii | −2,4 K RON | −3,7 K RON | 3,3 K RON | 3,3 K RON | 3,3 K RON | ▲ 0,0% |
| Datorii totale | 2,4 K RON | 5,2 K RON | 6,8 K RON | 6,8 K RON | 6,8 K RON | ▲ 0,0% |
| Lichiditate curentă | 0,00 | 0,29 | 1,49 | 1,49 | 1,49 | ▲ 0,0% |
| Marjă netă (%) | – | -89,73 | 70,83 | – | – | – |
| Scor bonitate | 22 | 27 | 85 | 45 | 60 | ▲ 33,3% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
- •Scorul de bonitate de 60/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 1,8 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2021–2025.