Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

TUDI & AMI TRANS S.R.L.

CUI: 38985057 J30/207/2018 SRL Satu Mare, Sat Ambud, Comuna Păuleşti
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 38985057
Cod înmatriculare J30/207/2018
EUID ROONRC.J30/207/2018
Data înmatriculării 2018-03-07
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 8 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Satu Mare, Sat Ambud, Comuna Păuleşti, Înfrăţirii, 2, 447232

Țară: România
Județ: Satu Mare
Localitate: Sat Ambud, Comuna Păuleşti
Stradă: Înfrăţirii
Număr: 2
Cod poștal: 447232

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 310.205 RON 321.302 RON 305.243 RON 13.499 RON 16.059 RON 61.316 RON 36.368 RON 24.948 RON 26.063 RON 47.965 RON 814 RON 20.181 RON 0 RON 12.712 RON 2
2020 325.471 RON 374.195 RON 357.015 RON 14.311 RON 17.180 RON 115.567 RON 26.335 RON 89.232 RON 40.374 RON 91.405 RON 6.694 RON 54.524 RON 0 RON 16.212 RON 3
2021 477.217 RON 554.485 RON 526.101 RON 24.172 RON 28.384 RON 275.665 RON 199.367 RON 76.298 RON 64.547 RON 227.330 RON 21.186 RON 52.284 RON 0 RON 16.212 RON 3
2022 486.389 RON 566.564 RON 537.307 RON 24.472 RON 29.257 RON 241.454 RON 206.125 RON 35.329 RON 89.019 RON 167.124 RON 21.186 RON 11.663 RON 0 RON 14.689 RON 1
2023 525.676 RON 526.223 RON 243.045 RON 279.715 RON 283.178 RON 527.309 RON 205.851 RON 321.458 RON 368.734 RON 158.575 RON 972 RON 289.740 RON 0 RON 0 RON 1
2024 271.464 RON 271.910 RON 318.461 RON −49.866 RON −46.551 RON 531.533 RON 205.850 RON 325.683 RON 318.868 RON 212.665 RON 973 RON 311.426 RON 0 RON 0 RON 1
2025 514.532 RON 540.469 RON 534.143 RON 512 RON 6.326 RON 591.707 RON 205.850 RON 385.857 RON 319.381 RON 272.326 RON 5.701 RON 351.355 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

NEMEŞ OVIDIU IOAN
administrator
Satu Mare, România
Pagina administratorului

Date de contact

Autentificare

Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (1)

Lideri din domeniu

Top companii din Satu Mare, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 514 companii din județul Satu Mare. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
514,5 K RON
Rezultat Net 2025
512 RON
Total Active 2025
591,7 K RON
Scor Bonitate
75/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 75/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 310,2 K RON 325,5 K RON 477,2 K RON 486,4 K RON 525,7 K RON 271,5 K RON 514,5 K RON
Venituri totale 321,3 K RON 374,2 K RON 554,5 K RON 566,6 K RON 526,2 K RON 271,9 K RON 540,5 K RON
Cheltuieli totale 305,2 K RON 357,0 K RON 526,1 K RON 537,3 K RON 243,0 K RON 318,5 K RON 534,1 K RON
Rezultat net 13,5 K RON 14,3 K RON 24,2 K RON 24,5 K RON 279,7 K RON −49,9 K RON 512 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 494,9 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,42 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,40 ≥ 0.8 Acceptabil
Lichiditate imediată 0,11 ≥ 0.2 Slab
Solvabilitate 2,17 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate205,9 K RON (34.8%)
Active circulante385,9 K RON (65.2%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri5,7 K RON
Creanțe351,4 K RON
Numerar28,8 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) 90,25
Durata stocaj (zile) 4
Rotație creanțe (ori/an) 1,46
Durata încasare (zile) 249

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
1,2%
Marjă netă
0,1%
ROA
0,1%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 48,0 K RON 61,3 K RON 78,2%
2020 91,4 K RON 115,6 K RON 79,1%
2021 227,3 K RON 275,7 K RON 82,5%
2022 167,1 K RON 241,5 K RON 69,2%
2023 158,6 K RON 527,3 K RON 30,1%
2024 212,7 K RON 531,5 K RON 40,0%
2025 272,3 K RON 591,7 K RON 46,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

75
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Acceptabilă (LC ≥ 1.0) 15/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Acceptabilă (profit pozitiv) 15/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 310,2 K RON 325,5 K RON 477,2 K RON 486,4 K RON 525,7 K RON 271,5 K RON 514,5 K RON ▲ 89,5%
Rezultat net 13,5 K RON 14,3 K RON 24,2 K RON 24,5 K RON 279,7 K RON −49,9 K RON 512 RON ▲ 101,0%
Total active 61,3 K RON 115,6 K RON 275,7 K RON 241,5 K RON 527,3 K RON 531,5 K RON 591,7 K RON ▲ 11,3%
Capitaluri proprii 26,1 K RON 40,4 K RON 64,5 K RON 89,0 K RON 368,7 K RON 318,9 K RON 319,4 K RON ▲ 0,2%
Datorii totale 48,0 K RON 91,4 K RON 227,3 K RON 167,1 K RON 158,6 K RON 212,7 K RON 272,3 K RON ▲ 28,1%
Lichiditate curentă 0,52 0,98 0,34 0,21 2,03 1,53 1,42 ▼ 7,5%
Marjă netă (%) 4,35 4,40 5,07 5,03 53,21 -18,37 0,10 ▲ 100,5%
Scor bonitate 55 68 58 55 100 52 75 ▲ 44,2%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
  • •Compania a înregistrat profit net în 2025 (512 RON).
  • •Scorul de bonitate de 75/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.