Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
PUBLICITY GLOBAL NET S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Vâlcea, Loc. Horezu, Oraş Horezu, NICOLAE IORGA, 5, O3, C, 1, 8, 245800
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 RON | 307 RON | 307 RON | 0 RON | 0 RON | 120.200 RON | 0 RON | 120.200 RON | 200 RON | 307 RON | 0 RON | 120.000 RON | 119.693 RON | 0 RON | 1 |
| 2023 | 4.650 RON | 67.963 RON | 63.888 RON | 4.028 RON | 4.075 RON | 60.982 RON | 56.489 RON | 4.493 RON | 4.228 RON | 374 RON | 0 RON | 0 RON | 56.380 RON | 0 RON | 1 |
| 2024 | 21.000 RON | 36.146 RON | 36.648 RON | −502 RON | −502 RON | 44.960 RON | 41.343 RON | 3.617 RON | 3.726 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.234 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 0 RON | 27.816 RON | 27.816 RON | 0 RON | 0 RON | 17.144 RON | 13.527 RON | 3.617 RON | 3.726 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.418 RON | 0 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (1)
Lideri din domeniu
Top companii din Vâlcea, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Top format din 135 companii din județul Vâlcea. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2022–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 4,7 K RON | 21,0 K RON | 0 RON |
| Venituri totale | 307 RON | 68,0 K RON | 36,1 K RON | 27,8 K RON |
| Cheltuieli totale | 307 RON | 63,9 K RON | 36,6 K RON | 27,8 K RON |
| Rezultat net | 0 RON | 4,0 K RON | −502 RON | 0 RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 10,5 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | – | ≥ 1 | |
| Lichiditate rapidă | – | ≥ 0.8 | |
| Lichiditate imediată | – | ≥ 0.2 | |
| Solvabilitate | – | ≥ 1 |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | – |
| Durata încasare (zile) | – |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2022 | 307 RON | 120,2 K RON | 0,3% |
| 2023 | 374 RON | 61,0 K RON | 0,6% |
| 2024 | 0 RON | 45,0 K RON | 0,0% |
| 2025 | 0 RON | 17,1 K RON | 0,0% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 4,7 K RON | 21,0 K RON | 0 RON | – |
| Rezultat net | 0 RON | 4,0 K RON | −502 RON | 0 RON | – |
| Total active | 120,2 K RON | 61,0 K RON | 45,0 K RON | 17,1 K RON | ▼ 61,9% |
| Capitaluri proprii | 200 RON | 4,2 K RON | 3,7 K RON | 3,7 K RON | ▲ 0,0% |
| Datorii totale | 307 RON | 374 RON | 0 RON | 0 RON | – |
| Lichiditate curentă | 391,53 | 12,01 | – | – | – |
| Marjă netă (%) | – | 86,62 | -2,39 | – | – |
| Scor bonitate | 50 | 70 | 27 | 37 | ▲ 37,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 10,5 K RON.
Riscuri identificate
- •Scor de bonitate scăzut (37/100, Clasa C) — risc financiar semnificativ.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2022–2025.