Publicitate

NOMDIG SERVICES AGENCY S.R.L.

CUI: 46526020 J40/14180/2022 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 46526020
Cod înmatriculare J40/14180/2022
EUID ROONRC.J40/14180/2022
Data înmatriculării 2022-07-22
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 4 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, VICTORIEI, 31, B, 2, 18, 10061, 1

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 1
Sector: 1
Stradă: VICTORIEI
Număr: 31
Scară: B
Etaj: 2
Apartament: 18
Cod poștal: 10061

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2022 0 RON 0 RON 2.855 RON −2.855 RON −2.855 RON 45 RON 0 RON 45 RON −2.655 RON 2.700 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2023 1.500 RON 1.500 RON 3.192 RON −1.692 RON −1.692 RON 6.542 RON 0 RON 6.542 RON −4.347 RON 10.889 RON 0 RON 3.900 RON 0 RON 0 RON 1
2024 106.740 RON 106.740 RON 50.554 RON 55.119 RON 56.186 RON 84.168 RON 0 RON 84.168 RON 50.773 RON 33.395 RON 0 RON 9.195 RON 0 RON 0 RON 1
2025 276.109 RON 280.798 RON 74.518 RON 203.517 RON 206.280 RON 286.223 RON 0 RON 286.223 RON 254.289 RON 31.934 RON 0 RON 133.483 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

MESTRE GEBAUER RAFAEL
administrator
Spania
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (3)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 2,282 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2022–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
276,1 K RON
Rezultat Net 2025
203,5 K RON
Total Active 2025
286,2 K RON
Scor Bonitate
100/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 100/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 1,5 K RON 106,7 K RON 276,1 K RON
Venituri totale 0 RON 1,5 K RON 106,7 K RON 280,8 K RON
Cheltuieli totale 2,9 K RON 3,2 K RON 50,6 K RON 74,5 K RON
Rezultat net −2,9 K RON −1,7 K RON 55,1 K RON 203,5 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 329,5 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 8,96 ≥ 1 Bun
Lichiditate rapidă 8,96 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 4,78 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 8,96 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante286,2 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe133,5 K RON
Numerar152,7 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 2,07
Durata încasare (zile) 177

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
74,7%
Marjă netă
73,7%
ROA
71,1%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2022 2,7 K RON 45 RON 6.000,0%
2023 10,9 K RON 6,5 K RON 166,5%
2024 33,4 K RON 84,2 K RON 39,7%
2025 31,9 K RON 286,2 K RON 11,2%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

100
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Excelentă (LC ≥ 2.0) 25/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință pozitivă pe toate criteriile 25/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 1,5 K RON 106,7 K RON 276,1 K RON ▲ 158,7%
Rezultat net −2,9 K RON −1,7 K RON 55,1 K RON 203,5 K RON ▲ 269,2%
Total active 45 RON 6,5 K RON 84,2 K RON 286,2 K RON ▲ 240,1%
Capitaluri proprii −2,7 K RON −4,3 K RON 50,8 K RON 254,3 K RON ▲ 400,8%
Datorii totale 2,7 K RON 10,9 K RON 33,4 K RON 31,9 K RON ▼ 4,4%
Lichiditate curentă 0,02 0,60 2,52 8,96 ▲ 255,6%
Marjă netă (%) -112,80 51,64 73,71 ▲ 42,7%
Scor bonitate 22 32 100 100 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2022, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (203,5 K RON).
  • Lichiditate curentă bună (8.96), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
  • Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 329,5 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2022–2025.

Publicitate