Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

HEIMAN SOLUTIONS SRL

CUI: 38622809 J40/20787/2017 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 38622809
Cod înmatriculare J40/20787/2017
EUID ROONRC.J40/20787/2017
Data înmatriculării 2017-12-20
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 9 ani

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, NICOLAE BĂLCESCU, 36, B, 6, 23, 10055, 1, CAMERA 1

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 1
Sector: 1
Stradă: NICOLAE BĂLCESCU
Număr: 36
Scară: B
Etaj: 6
Apartament: 23
Cod poștal: 10055
Completare adresă: CAMERA 1

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 0 RON 1.286 RON −1.286 RON −1.286 RON 29.218 RON 29.218 RON 0 RON −4.660 RON 33.878 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2020 0 RON 0 RON 910 RON −910 RON −910 RON 31.637 RON 31.637 RON 0 RON −5.570 RON 37.207 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2021 1.514 RON 16.258 RON 15.829 RON −58 RON 429 RON 32.614 RON 31.637 RON 977 RON −5.628 RON 38.242 RON 0 RON 925 RON 0 RON 0 RON 0
2022 1.481 RON 1.481 RON 920 RON 517 RON 561 RON 39.004 RON 37.523 RON 1.481 RON −5.111 RON 44.115 RON 0 RON 1.481 RON 0 RON 0 RON 0
2023 71.063 RON 71.137 RON 895 RON 59.225 RON 70.242 RON 44.273 RON 42.479 RON 1.794 RON 54.114 RON −9.841 RON 0 RON 901 RON 0 RON 0 RON 0
2024 0 RON 17.699 RON 24.172 RON −6.473 RON −6.473 RON 39.267 RON 20.267 RON 19.000 RON 47.641 RON −8.374 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2025 0 RON 139 RON 7.334 RON −7.195 RON −7.195 RON 25.252 RON 20.267 RON 4.985 RON 18.445 RON 6.807 RON 0 RON 7 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

HADAD YOGEV
administrator
Israel
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (6)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 1,397 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Alerte identificate pentru 2025
  • •Lichiditate curentă sub 1.0 (0.73) — posibilă incapacitate de plată pe termen scurt
  • •Pierdere netă înregistrată în 2025 (−7.195 RON)
Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
−7,2 K RON
Total Active 2025
25,3 K RON
Scor Bonitate
43/100
C
Risc Ridicat — Clasa C
Scor bonitate: 43/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 1,5 K RON 1,5 K RON 71,1 K RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 0 RON 0 RON 16,3 K RON 1,5 K RON 71,1 K RON 17,7 K RON 139 RON
Cheltuieli totale 1,3 K RON 910 RON 15,8 K RON 920 RON 895 RON 24,2 K RON 7,3 K RON
Rezultat net −1,3 K RON −910 RON −58 RON 517 RON 59,2 K RON −6,5 K RON −7,2 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 20,5 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 0,73 ≥ 1 Slab
Lichiditate rapidă 0,73 ≥ 0.8 Slab
Lichiditate imediată 0,73 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 3,71 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate20,3 K RON (80.3%)
Active circulante5,0 K RON (19.7%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe7 RON
Numerar5,0 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) –
Durata stocaj (zile) –
Rotație creanțe (ori/an) –
Durata încasare (zile) –

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
–
Marjă netă
–
ROA
-28,5%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 33,9 K RON 29,2 K RON 116,0%
2020 37,2 K RON 31,6 K RON 117,6%
2021 38,2 K RON 32,6 K RON 117,3%
2022 44,1 K RON 39,0 K RON 113,1%
2023 −9,8 K RON 44,3 K RON -22,2%
2024 −8,4 K RON 39,3 K RON -21,3%
2025 6,8 K RON 25,3 K RON 27,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

43
din 100 puncte
Clasa C — Risc Ridicat
Lichiditate — Slabă (LC ≥ 0.5) 8/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință negativă 5/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 1,5 K RON 1,5 K RON 71,1 K RON 0 RON 0 RON –
Rezultat net −1,3 K RON −910 RON −58 RON 517 RON 59,2 K RON −6,5 K RON −7,2 K RON ▼ 11,2%
Total active 29,2 K RON 31,6 K RON 32,6 K RON 39,0 K RON 44,3 K RON 39,3 K RON 25,3 K RON ▼ 35,7%
Capitaluri proprii −4,7 K RON −5,6 K RON −5,6 K RON −5,1 K RON 54,1 K RON 47,6 K RON 18,4 K RON ▼ 61,3%
Datorii totale 33,9 K RON 37,2 K RON 38,2 K RON 44,1 K RON −9,8 K RON −8,4 K RON 6,8 K RON ▲ 181,3%
Lichiditate curentă 0,00 0,00 0,03 0,03 – – 0,73 –
Marjă netă (%) – – -3,83 34,91 83,34 – – –
Scor bonitate 22 30 27 50 75 40 43 ▲ 7,5%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
  • •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 20,5 K RON.

Riscuri identificate

  • •Compania înregistrează pierdere netă în 2025, ceea ce erodează capitalurile proprii.
  • •Lichiditate curentă sub 1.0 — compania poate întâmpina dificultăți în onorarea obligațiilor pe termen scurt.
  • •Scor de bonitate scăzut (43/100, Clasa C) — risc financiar semnificativ.

Recomandări

  • •Reducerea costurilor operaționale și identificarea surselor de venituri suplimentare.
  • •Optimizarea managementului capitalului de lucru: reducerea stocurilor, accelerarea încasării creanțelor.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.