Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
ELEVEN BRAIN CLUB S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, IULIU MANIU, 7, 2, 2, 61072, 6, COTROCENI BUSINESS CENTER,CORP A,BIROU AE2_46
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 230.625 RON | 230.625 RON | 138.652 RON | 89.666 RON | 91.973 RON | 95.189 RON | 392 RON | 94.797 RON | 89.866 RON | 5.323 RON | 0 RON | 30.400 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2020 | 261.415 RON | 261.415 RON | 206.372 RON | 52.686 RON | 55.043 RON | 64.158 RON | 218 RON | 63.940 RON | 52.926 RON | 11.232 RON | 0 RON | 62.850 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2021 | 290.238 RON | 290.239 RON | 191.721 RON | 95.674 RON | 98.518 RON | 102.521 RON | 0 RON | 102.521 RON | 95.914 RON | 6.607 RON | 0 RON | 102.234 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2022 | 284.854 RON | 284.854 RON | 171.823 RON | 110.240 RON | 113.031 RON | 119.897 RON | 0 RON | 119.897 RON | 110.480 RON | 9.417 RON | 0 RON | 119.222 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2023 | 298.481 RON | 299.453 RON | 156.664 RON | 140.243 RON | 142.789 RON | 257.739 RON | 0 RON | 257.739 RON | 250.723 RON | 7.016 RON | 0 RON | 257.221 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2024 | 296.956 RON | 297.499 RON | 134.638 RON | 159.946 RON | 162.861 RON | 201.727 RON | 0 RON | 201.727 RON | 160.187 RON | 41.582 RON | 0 RON | 173.863 RON | 0 RON | 42 RON | 1 |
| 2025 | 323.059 RON | 323.059 RON | 209.110 RON | 109.938 RON | 113.949 RON | 119.220 RON | 0 RON | 119.220 RON | 110.179 RON | 9.041 RON | 0 RON | 92.047 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (4)
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Top format din 3,333 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2019–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 230,6 K RON | 261,4 K RON | 290,2 K RON | 284,9 K RON | 298,5 K RON | 297,0 K RON | 323,1 K RON |
| Venituri totale | 230,6 K RON | 261,4 K RON | 290,2 K RON | 284,9 K RON | 299,5 K RON | 297,5 K RON | 323,1 K RON |
| Cheltuieli totale | 138,7 K RON | 206,4 K RON | 191,7 K RON | 171,8 K RON | 156,7 K RON | 134,6 K RON | 209,1 K RON |
| Rezultat net | 89,7 K RON | 52,7 K RON | 95,7 K RON | 110,2 K RON | 140,2 K RON | 159,9 K RON | 109,9 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 334,6 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13,19 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 13,19 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 3,01 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 13,19 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 3,51 |
| Durata încasare (zile) | 104 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2019 | 5,3 K RON | 95,2 K RON | 5,6% |
| 2020 | 11,2 K RON | 64,2 K RON | 17,5% |
| 2021 | 6,6 K RON | 102,5 K RON | 6,4% |
| 2022 | 9,4 K RON | 119,9 K RON | 7,9% |
| 2023 | 7,0 K RON | 257,7 K RON | 2,7% |
| 2024 | 41,6 K RON | 201,7 K RON | 20,6% |
| 2025 | 9,0 K RON | 119,2 K RON | 7,6% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 230,6 K RON | 261,4 K RON | 290,2 K RON | 284,9 K RON | 298,5 K RON | 297,0 K RON | 323,1 K RON | ▲ 8,8% |
| Rezultat net | 89,7 K RON | 52,7 K RON | 95,7 K RON | 110,2 K RON | 140,2 K RON | 159,9 K RON | 109,9 K RON | ▼ 31,3% |
| Total active | 95,2 K RON | 64,2 K RON | 102,5 K RON | 119,9 K RON | 257,7 K RON | 201,7 K RON | 119,2 K RON | ▼ 40,9% |
| Capitaluri proprii | 89,9 K RON | 52,9 K RON | 95,9 K RON | 110,5 K RON | 250,7 K RON | 160,2 K RON | 110,2 K RON | ▼ 31,2% |
| Datorii totale | 5,3 K RON | 11,2 K RON | 6,6 K RON | 9,4 K RON | 7,0 K RON | 41,6 K RON | 9,0 K RON | ▼ 78,3% |
| Lichiditate curentă | 17,81 | 5,69 | 15,52 | 12,73 | 36,74 | 4,85 | 13,19 | ▲ 171,8% |
| Marjă netă (%) | 38,88 | 20,15 | 32,96 | 38,70 | 46,99 | 53,86 | 34,03 | ▼ 36,8% |
| Scor bonitate | 87 | 87 | 100 | 87 | 100 | 87 | 95 | ▲ 9,2% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (109,9 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (13.19), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 95/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 334,6 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.