Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
BEST TO GO S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, AMICIŢIEI, 60, 12548, 1, CORP C1, CAMERA 11
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132.843 RON | 132.843 RON | 77.455 RON | 54.086 RON | 55.388 RON | 77.883 RON | 0 RON | 77.883 RON | 54.286 RON | 23.597 RON | 0 RON | 32.739 RON | 0 RON | 0 RON | 2 |
| 2025 | 380.510 RON | 380.510 RON | 215.286 RON | 159.418 RON | 165.224 RON | 209.932 RON | 0 RON | 209.932 RON | 159.658 RON | 50.491 RON | 0 RON | 195.699 RON | 0 RON | 217 RON | 3 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (1)
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Top format din 2,409 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2024–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 132,8 K RON | 380,5 K RON |
| Venituri totale | 132,8 K RON | 380,5 K RON |
| Cheltuieli totale | 77,5 K RON | 215,3 K RON |
| Rezultat net | 54,1 K RON | 159,4 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 628,2 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4,16 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 4,16 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 0,28 | ≥ 0.2 | Acceptabil |
| Solvabilitate | 4,16 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 1,94 |
| Durata încasare (zile) | 188 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23,6 K RON | 77,9 K RON | 30,3% |
| 2025 | 50,5 K RON | 209,9 K RON | 24,1% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 132,8 K RON | 380,5 K RON | ▲ 186,4% |
| Rezultat net | 54,1 K RON | 159,4 K RON | ▲ 194,7% |
| Total active | 77,9 K RON | 209,9 K RON | ▲ 169,5% |
| Capitaluri proprii | 54,3 K RON | 159,7 K RON | ▲ 194,1% |
| Datorii totale | 23,6 K RON | 50,5 K RON | ▲ 114,0% |
| Lichiditate curentă | 3,30 | 4,16 | ▲ 26,0% |
| Marjă netă (%) | 40,71 | 41,90 | ▲ 2,9% |
| Scor bonitate | 87 | 100 | ▲ 14,9% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2024, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (159,4 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (4.16), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 628,2 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2024–2025.