Publicitate

CARDIOMEDIVE HEALTHCARE S.R.L.

CUI: 41180715 J40/6974/2019 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 4
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 41180715
Cod înmatriculare J40/6974/2019
EUID ROONRC.J40/6974/2019
Data înmatriculării 2019-05-28
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 7 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 4, GHEORGHE ŞINCAI, 11, 4, 3, 3, 73, 40313, 4, CAMERA 1

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 4
Sector: 4
Stradă: GHEORGHE ŞINCAI
Număr: 11
Bloc: 4
Scară: 3
Etaj: 3
Apartament: 73
Cod poștal: 40313
Completare adresă: CAMERA 1

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 0 RON 3.775 RON −3.775 RON −3.775 RON 349 RON 0 RON 349 RON −3.575 RON 3.924 RON 0 RON 340 RON 0 RON 0 RON 1
2020 15.500 RON 30.148 RON 24.108 RON 5.575 RON 6.040 RON 35.662 RON 0 RON 35.662 RON 2.000 RON 33.662 RON 9.791 RON 2.402 RON 0 RON 0 RON 1
2021 20.500 RON 20.500 RON 18.925 RON 960 RON 1.575 RON 39.999 RON 0 RON 39.999 RON 2.960 RON 37.039 RON 15.479 RON 24.417 RON 0 RON 0 RON 1
2022 18.736 RON 207.232 RON 248.089 RON −43.809 RON −40.857 RON 29.700 RON 0 RON 29.700 RON −40.049 RON 69.749 RON 0 RON 23.446 RON 0 RON 0 RON 1
2023 123.417 RON 123.533 RON 46.713 RON 66.565 RON 76.820 RON 289.508 RON 1.200 RON 288.308 RON 285.376 RON 4.132 RON 0 RON 44.292 RON 0 RON 0 RON 1
2024 1.617 RON 157.887 RON 448.738 RON −290.851 RON −290.851 RON 681.664 RON 173.196 RON 508.468 RON −5.475 RON 443.389 RON 0 RON 352.693 RON 243.750 RON 0 RON 1
2025 0 RON 441.783 RON 440.087 RON 1.452 RON 1.696 RON 1.205.667 RON 118.680 RON 1.086.987 RON 288.203 RON 880.464 RON 525.824 RON 131.129 RON 37.000 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

MOCANU ION
administrator
Moldova
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (13)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 5,373 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
1,5 K RON
Total Active 2025
1,21 M RON
Scor Bonitate
55/100
B
Risc Mediu — Clasa B
Scor bonitate: 55/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 15,5 K RON 20,5 K RON 18,7 K RON 123,4 K RON 1,6 K RON 0 RON
Venituri totale 0 RON 30,1 K RON 20,5 K RON 207,2 K RON 123,5 K RON 157,9 K RON 441,8 K RON
Cheltuieli totale 3,8 K RON 24,1 K RON 18,9 K RON 248,1 K RON 46,7 K RON 448,7 K RON 440,1 K RON
Rezultat net −3,8 K RON 5,6 K RON 960 RON −43,8 K RON 66,6 K RON −290,9 K RON 1,5 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 36,4 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,23 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 0,64 ≥ 0.8 Slab
Lichiditate imediată 0,49 ≥ 0.2 Acceptabil
Solvabilitate 1,37 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate118,7 K RON (9.8%)
Active circulante1,09 M RON (90.2%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri525,8 K RON
Creanțe131,1 K RON
Numerar430,0 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an)
Durata încasare (zile)

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
Marjă netă
ROA
0,1%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 3,9 K RON 349 RON 1.124,4%
2020 33,7 K RON 35,7 K RON 94,4%
2021 37,0 K RON 40,0 K RON 92,6%
2022 69,7 K RON 29,7 K RON 234,9%
2023 4,1 K RON 289,5 K RON 1,4%
2024 443,4 K RON 681,7 K RON 65,1%
2025 880,5 K RON 1,21 M RON 73,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

55
din 100 puncte
Clasa B — Risc Mediu
Lichiditate — Acceptabilă (LC ≥ 1.0) 15/25
Capital — Acceptabilă (> 10% din active) 15/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 15,5 K RON 20,5 K RON 18,7 K RON 123,4 K RON 1,6 K RON 0 RON
Rezultat net −3,8 K RON 5,6 K RON 960 RON −43,8 K RON 66,6 K RON −290,9 K RON 1,5 K RON ▲ 100,5%
Total active 349 RON 35,7 K RON 40,0 K RON 29,7 K RON 289,5 K RON 681,7 K RON 1,21 M RON ▲ 76,9%
Capitaluri proprii −3,6 K RON 2,0 K RON 3,0 K RON −40,0 K RON 285,4 K RON −5,5 K RON 288,2 K RON ▲ 5.364,0%
Datorii totale 3,9 K RON 33,7 K RON 37,0 K RON 69,7 K RON 4,1 K RON 443,4 K RON 880,5 K RON ▲ 98,6%
Lichiditate curentă 0,09 1,06 1,08 0,43 69,77 1,15 1,23 ▲ 7,7%
Marjă netă (%) 35,97 4,68 -233,82 53,94 -17.987,07
Scor bonitate 22 68 58 12 100 24 55 ▲ 129,2%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (1,5 K RON).
  • Scorul de bonitate de 55/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 36,4 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate