Publicitate

TANE R.T FITNESS S.R.L.

CUI: 44345630 J40/9310/2021 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 44345630
Cod înmatriculare J40/9310/2021
EUID ROONRC.J40/9310/2021
Data înmatriculării 2021-05-27
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 5 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, PĂRĂLUŢELOR, 5A, 1-2, 6

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 6
Sector: 6
Stradă: PĂRĂLUŢELOR
Număr: 5A
Etaj: 1-2

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2022 1.154 RON 1.154 RON 0 RON 1.119 RON 1.154 RON 9.154 RON 0 RON 9.154 RON 1.119 RON 8.035 RON 5.350 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2023 6.337 RON 6.337 RON 1.918 RON 4.357 RON 4.419 RON 16.573 RON 0 RON 16.573 RON 5.476 RON 11.097 RON 7.549 RON 6.337 RON 0 RON 0 RON 0
2024 27.016 RON 27.045 RON 16.292 RON 10.625 RON 10.753 RON 42.227 RON 0 RON 42.227 RON 16.101 RON 26.126 RON 8.285 RON 18.728 RON 0 RON 0 RON 1
2025 134.603 RON 134.609 RON 88.643 RON 45.746 RON 45.966 RON 82.006 RON 0 RON 82.006 RON 61.846 RON 20.160 RON 8.285 RON 12.073 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

ŢANE VASILE-RĂZVAN
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (6)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 451 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2022–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
134,6 K RON
Rezultat Net 2025
45,7 K RON
Total Active 2025
82,0 K RON
Scor Bonitate
100/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 100/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2022202320242025
Cifra de afaceri 1,2 K RON 6,3 K RON 27,0 K RON 134,6 K RON
Venituri totale 1,2 K RON 6,3 K RON 27,0 K RON 134,6 K RON
Cheltuieli totale 0 RON 1,9 K RON 16,3 K RON 88,6 K RON
Rezultat net 1,1 K RON 4,4 K RON 10,6 K RON 45,7 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 147,5 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 4,07 ≥ 1 Bun
Lichiditate rapidă 3,66 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 3,06 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 4,07 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante82,0 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri8,3 K RON
Creanțe12,1 K RON
Numerar61,6 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) 16,25
Durata stocaj (zile) 23
Rotație creanțe (ori/an) 11,15
Durata încasare (zile) 33

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
34,2%
Marjă netă
34,0%
ROA
55,8%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2022 8,0 K RON 9,2 K RON 87,8%
2023 11,1 K RON 16,6 K RON 67,0%
2024 26,1 K RON 42,2 K RON 61,9%
2025 20,2 K RON 82,0 K RON 24,6%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

100
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Excelentă (LC ≥ 2.0) 25/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință pozitivă pe toate criteriile 25/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 1,2 K RON 6,3 K RON 27,0 K RON 134,6 K RON ▲ 398,2%
Rezultat net 1,1 K RON 4,4 K RON 10,6 K RON 45,7 K RON ▲ 330,6%
Total active 9,2 K RON 16,6 K RON 42,2 K RON 82,0 K RON ▲ 94,2%
Capitaluri proprii 1,1 K RON 5,5 K RON 16,1 K RON 61,8 K RON ▲ 284,1%
Datorii totale 8,0 K RON 11,1 K RON 26,1 K RON 20,2 K RON ▼ 22,8%
Lichiditate curentă 1,14 1,49 1,62 4,07 ▲ 151,7%
Marjă netă (%) 96,97 68,75 39,33 33,99 ▼ 13,6%
Scor bonitate 67 85 90 100 ▲ 11,1%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2022, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (45,7 K RON).
  • Lichiditate curentă bună (4.07), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
  • Scorul de bonitate de 100/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 147,5 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2022–2025.

Publicitate