Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

LEONA CONT SRL

CUI: 15752869 J12/2608/2003 SRL Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 15752869
Cod înmatriculare J12/2608/2003
EUID ROONRC.J12/2608/2003
Data înmatriculării 2003-09-18
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 23 ani

Adresă

România, Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, ŞESUL DE SUS, 186C, 22, 407280

Țară: România
Județ: Cluj
Localitate: Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Stradă: ŞESUL DE SUS
Număr: 186C
Apartament: 22
Cod poștal: 407280

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 34.475 RON 34.475 RON 37.397 RON −4.012 RON −2.922 RON 183.160 RON 12.847 RON 170.313 RON 182.930 RON 230 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2020 35.750 RON 37.750 RON 57.234 RON −20.621 RON −19.484 RON 162.596 RON 10.410 RON 152.186 RON 162.309 RON 287 RON 0 RON 151.898 RON 0 RON 0 RON 0
2021 20.000 RON 20.000 RON 37.164 RON −17.764 RON −17.164 RON 145.132 RON 7.753 RON 137.379 RON 144.545 RON 587 RON 0 RON 136.898 RON 0 RON 0 RON 0
2022 8.400 RON 8.400 RON 23.070 RON −14.922 RON −14.670 RON 5.386 RON 5.095 RON 291 RON 4.622 RON 764 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2023 7.150 RON 7.150 RON 8.376 RON −1.301 RON −1.226 RON 3.320 RON 2.436 RON 884 RON 3.320 RON 0 RON 0 RON 220 RON 0 RON 0 RON 0
2024 1.000 RON 1.000 RON 4.031 RON −3.031 RON −3.031 RON 290 RON 0 RON 290 RON 290 RON 0 RON 0 RON 220 RON 0 RON 0 RON 0
2025 3.400 RON 3.400 RON 2.987 RON 252 RON 413 RON 542 RON 0 RON 542 RON 542 RON 0 RON 0 RON 59 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

MUREȘAN LEONA CORINA
administrator
Cluj, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (1)

Lideri din domeniu

Top companii din Cluj, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 474 companii din județul Cluj. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
3,4 K RON
Rezultat Net 2025
252 RON
Total Active 2025
542 RON
Scor Bonitate
70/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 70/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 34,5 K RON 35,8 K RON 20,0 K RON 8,4 K RON 7,2 K RON 1,0 K RON 3,4 K RON
Venituri totale 34,5 K RON 37,8 K RON 20,0 K RON 8,4 K RON 7,2 K RON 1,0 K RON 3,4 K RON
Cheltuieli totale 37,4 K RON 57,2 K RON 37,2 K RON 23,1 K RON 8,4 K RON 4,0 K RON 3,0 K RON
Rezultat net −4,0 K RON −20,6 K RON −17,8 K RON −14,9 K RON −1,3 K RON −3,0 K RON 252 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): −9,3 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă – ≥ 1
Lichiditate rapidă – ≥ 0.8
Lichiditate imediată – ≥ 0.2
Solvabilitate – ≥ 1

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante542 RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe59 RON
Numerar483 RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) –
Durata stocaj (zile) –
Rotație creanțe (ori/an) 57,63
Durata încasare (zile) 6

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
12,2%
Marjă netă
7,4%
ROA
46,5%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 230 RON 183,2 K RON 0,1%
2020 287 RON 162,6 K RON 0,2%
2021 587 RON 145,1 K RON 0,4%
2022 764 RON 5,4 K RON 14,2%
2023 0 RON 3,3 K RON 0,0%
2024 0 RON 290 RON 0,0%
2025 0 RON 542 RON 0,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

70
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Date insuficiente 5/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Bună (marjă 5–10%) 20/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 34,5 K RON 35,8 K RON 20,0 K RON 8,4 K RON 7,2 K RON 1,0 K RON 3,4 K RON ▲ 240,0%
Rezultat net −4,0 K RON −20,6 K RON −17,8 K RON −14,9 K RON −1,3 K RON −3,0 K RON 252 RON ▲ 108,3%
Total active 183,2 K RON 162,6 K RON 145,1 K RON 5,4 K RON 3,3 K RON 290 RON 542 RON ▲ 86,9%
Capitaluri proprii 182,9 K RON 162,3 K RON 144,5 K RON 4,6 K RON 3,3 K RON 290 RON 542 RON ▲ 86,9%
Datorii totale 230 RON 287 RON 587 RON 764 RON 0 RON 0 RON 0 RON –
Lichiditate curentă 740,49 530,26 234,04 0,38 – – – –
Marjă netă (%) -11,64 -57,68 -88,82 -177,64 -18,20 -303,10 7,41 ▲ 102,4%
Scor bonitate 64 64 64 42 44 37 70 ▲ 89,2%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri a scăzut față de 2019, reflectând o contracție a activității.
  • •Compania a înregistrat profit net în 2025 (252 RON).
  • •Scorul de bonitate de 70/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.

Riscuri identificate

  • •Tendință de scădere a veniturilor operaționale.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.