Publicitate

ROMBEL TRUST S.R.L.

CUI: 33472590 J12/2701/2021 SRL Cluj, Municipiul Cluj-Napoca
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 33472590
Cod înmatriculare J12/2701/2021
EUID ROONRC.J12/2701/2021
Data înmatriculării 2021-06-08
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 5 ani

Adresă

România, Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, AUREL VLAICU, 54, parter, 32, 400581

Țară: România
Județ: Cluj
Localitate: Municipiul Cluj-Napoca
Stradă: AUREL VLAICU
Număr: 54
Etaj: parter
Apartament: 32
Cod poștal: 400581

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2023 32.996 RON 32.996 RON 83.945 RON −51.262 RON −50.949 RON 5.514.190 RON 4.829.867 RON 684.323 RON 663.282 RON 4.850.908 RON 276.023 RON 103.799 RON 0 RON 0 RON 1
2024 5.436.007 RON 5.437.541 RON 5.132.044 RON 253.396 RON 305.497 RON 1.751.756 RON 132.669 RON 1.619.087 RON 916.678 RON 835.078 RON 0 RON 498.972 RON 0 RON 0 RON 1
2025 160.262 RON 172.095 RON 101.484 RON 61.008 RON 70.611 RON 1.023.090 RON 81.312 RON 941.778 RON 977.686 RON 45.404 RON 0 RON 916.671 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (3)

BOITOR ALIN
administrator
Satu Mare, România
Pagina administratorului
NISTE VIOREL
administrator
Satu Mare, România
Pagina administratorului
DUMITRE NICOLAE RADU
administrator
Satu Mare, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (2)

Lideri din domeniu

Top companii din Cluj, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 2,182 companii din județul Cluj. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2023–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
160,3 K RON
Rezultat Net 2025
61,0 K RON
Total Active 2025
1,02 M RON
Scor Bonitate
87/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 87/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202320242025
Cifra de afaceri 33,0 K RON 5,44 M RON 160,3 K RON
Venituri totale 33,0 K RON 5,44 M RON 172,1 K RON
Cheltuieli totale 83,9 K RON 5,13 M RON 101,5 K RON
Rezultat net −51,3 K RON 253,4 K RON 61,0 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 2,00 M RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 20,74 ≥ 1 Bun
Lichiditate rapidă 20,74 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 0,55 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 22,53 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate81,3 K RON (7.9%)
Active circulante941,8 K RON (92.1%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe916,7 K RON
Numerar25,1 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 0,17
Durata încasare (zile) 2.088

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
44,1%
Marjă netă
38,1%
ROA
6,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2023 4,85 M RON 5,51 M RON 88,0%
2024 835,1 K RON 1,75 M RON 47,7%
2025 45,4 K RON 1,02 M RON 4,4%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

87
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Excelentă (LC ≥ 2.0) 25/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință mixtă 12/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202320242025 YoY
Cifra de afaceri 33,0 K RON 5,44 M RON 160,3 K RON ▼ 97,1%
Rezultat net −51,3 K RON 253,4 K RON 61,0 K RON ▼ 75,9%
Total active 5,51 M RON 1,75 M RON 1,02 M RON ▼ 41,6%
Capitaluri proprii 663,3 K RON 916,7 K RON 977,7 K RON ▲ 6,7%
Datorii totale 4,85 M RON 835,1 K RON 45,4 K RON ▼ 94,6%
Lichiditate curentă 0,14 1,94 20,74 ▲ 969,8%
Marjă netă (%) -155,36 4,66 38,07 ▲ 717,0%
Scor bonitate 32 85 87 ▲ 2,4%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2023, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (61,0 K RON).
  • Lichiditate curentă bună (20.74), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
  • Scorul de bonitate de 87/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 2,00 M RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.

Publicitate