Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
FAMILY AFFAIRS MYD SRL
Date generale
Adresă
România, Argeş, Municipiul Câmpulung, ION C. BRĂTIANU, 39bis, A2A, A, 1, 4, 115100
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 168.625 RON | 168.817 RON | 200.149 RON | −32.986 RON | −31.332 RON | 21.368 RON | 0 RON | 21.368 RON | 14.512 RON | 6.856 RON | 3.101 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2 |
| 2024 | 220.868 RON | 220.929 RON | 214.389 RON | 727 RON | 6.540 RON | 27.382 RON | 0 RON | 27.382 RON | 15.239 RON | 12.143 RON | 12.617 RON | 1.942 RON | 0 RON | 0 RON | 2 |
| 2025 | 159.734 RON | 169.748 RON | 147.586 RON | 15.847 RON | 22.162 RON | 43.808 RON | 0 RON | 43.808 RON | 31.085 RON | 12.723 RON | 5.076 RON | 4.894 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (3)
Lideri din domeniu
Top companii din Argeş, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
5610 — Restaurante
Top format din 302 companii din județul Argeş. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2023–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 168,6 K RON | 220,9 K RON | 159,7 K RON |
| Venituri totale | 168,8 K RON | 220,9 K RON | 169,7 K RON |
| Cheltuieli totale | 200,1 K RON | 214,4 K RON | 147,6 K RON |
| Rezultat net | −33,0 K RON | 727 RON | 15,8 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 174,2 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3,44 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 3,04 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 2,66 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 3,44 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 31,47 |
| Durata stocaj (zile) | 12 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 32,64 |
| Durata încasare (zile) | 11 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2023 | 6,9 K RON | 21,4 K RON | 32,1% |
| 2024 | 12,1 K RON | 27,4 K RON | 44,4% |
| 2025 | 12,7 K RON | 43,8 K RON | 29,0% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 168,6 K RON | 220,9 K RON | 159,7 K RON | ▼ 27,7% |
| Rezultat net | −33,0 K RON | 727 RON | 15,8 K RON | ▲ 2.079,8% |
| Total active | 21,4 K RON | 27,4 K RON | 43,8 K RON | ▲ 60,0% |
| Capitaluri proprii | 14,5 K RON | 15,2 K RON | 31,1 K RON | ▲ 104,0% |
| Datorii totale | 6,9 K RON | 12,1 K RON | 12,7 K RON | ▲ 4,8% |
| Lichiditate curentă | 3,12 | 2,26 | 3,44 | ▲ 52,7% |
| Marjă netă (%) | -19,56 | 0,33 | 9,92 | ▲ 2.906,1% |
| Scor bonitate | 64 | 85 | 90 | ▲ 5,9% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (15,8 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (3.44), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 90/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 174,2 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.