Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
EDO2GO S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, ŞTIRBEI VODĂ, 84A, 10117, 1, CAMERA 1 - BIROU
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 3.747.802 RON | 3.747.832 RON | 2.734.601 RON | 975.845 RON | 1.013.231 RON | 1.160.005 RON | 128.531 RON | 1.031.474 RON | 988.025 RON | 190.167 RON | 47.519 RON | 493.484 RON | 0 RON | 18.187 RON | 19 |
| 2020 | 3.760.240 RON | 3.772.700 RON | 2.607.444 RON | 1.129.751 RON | 1.165.256 RON | 1.388.514 RON | 174.212 RON | 1.214.302 RON | 1.270.439 RON | 131.715 RON | 25.499 RON | 819.649 RON | 0 RON | 13.640 RON | 18 |
| 2021 | 5.216.685 RON | 5.245.673 RON | 3.221.226 RON | 1.978.827 RON | 2.024.447 RON | 2.059.628 RON | 159.127 RON | 1.900.501 RON | 1.979.247 RON | 89.475 RON | 44.204 RON | 1.009.482 RON | 0 RON | 9.094 RON | 22 |
| 2022 | 4.809.582 RON | 4.809.804 RON | 3.381.518 RON | 1.383.611 RON | 1.428.286 RON | 1.546.189 RON | 109.767 RON | 1.436.422 RON | 1.384.142 RON | 166.594 RON | 63.656 RON | 1.175.890 RON | 0 RON | 4.547 RON | 23 |
| 2023 | 5.349.487 RON | 5.392.229 RON | 4.224.481 RON | 1.120.393 RON | 1.167.748 RON | 1.723.115 RON | 213.919 RON | 1.509.196 RON | 1.120.753 RON | 602.362 RON | 36.481 RON | 287.381 RON | 0 RON | 0 RON | 23 |
| 2024 | 5.706.493 RON | 5.741.536 RON | 5.039.685 RON | 587.766 RON | 701.851 RON | 878.609 RON | 192.586 RON | 686.023 RON | 588.126 RON | 290.483 RON | 58.306 RON | 390.467 RON | 0 RON | 0 RON | 24 |
| 2025 | 5.254.814 RON | 5.254.814 RON | 5.236.660 RON | 11.795 RON | 18.154 RON | 732.263 RON | 163.672 RON | 568.591 RON | 306.616 RON | 430.006 RON | 55.451 RON | 208.450 RON | 0 RON | 4.359 RON | 23 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (27)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
5611 — Restaurante
Top format din 1,052 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2019–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3,75 M RON | 3,76 M RON | 5,22 M RON | 4,81 M RON | 5,35 M RON | 5,71 M RON | 5,25 M RON |
| Venituri totale | 3,75 M RON | 3,77 M RON | 5,25 M RON | 4,81 M RON | 5,39 M RON | 5,74 M RON | 5,25 M RON |
| Cheltuieli totale | 2,73 M RON | 2,61 M RON | 3,22 M RON | 3,38 M RON | 4,22 M RON | 5,04 M RON | 5,24 M RON |
| Rezultat net | 975,8 K RON | 1,13 M RON | 1,98 M RON | 1,38 M RON | 1,12 M RON | 587,8 K RON | 11,8 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 6,06 M RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1,32 | ≥ 1 | Acceptabil |
| Lichiditate rapidă | 1,19 | ≥ 0.8 | Acceptabil |
| Lichiditate imediată | 0,71 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 1,70 | ≥ 1 | Acceptabil |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 94,76 |
| Durata stocaj (zile) | 4 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 25,21 |
| Durata încasare (zile) | 15 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2019 | 190,2 K RON | 1,16 M RON | 16,4% |
| 2020 | 131,7 K RON | 1,39 M RON | 9,5% |
| 2021 | 89,5 K RON | 2,06 M RON | 4,3% |
| 2022 | 166,6 K RON | 1,55 M RON | 10,8% |
| 2023 | 602,4 K RON | 1,72 M RON | 35,0% |
| 2024 | 290,5 K RON | 878,6 K RON | 33,1% |
| 2025 | 430,0 K RON | 732,3 K RON | 58,7% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3,75 M RON | 3,76 M RON | 5,22 M RON | 4,81 M RON | 5,35 M RON | 5,71 M RON | 5,25 M RON | ▼ 7,9% |
| Rezultat net | 975,8 K RON | 1,13 M RON | 1,98 M RON | 1,38 M RON | 1,12 M RON | 587,8 K RON | 11,8 K RON | ▼ 98,0% |
| Total active | 1,16 M RON | 1,39 M RON | 2,06 M RON | 1,55 M RON | 1,72 M RON | 878,6 K RON | 732,3 K RON | ▼ 16,7% |
| Capitaluri proprii | 988,0 K RON | 1,27 M RON | 1,98 M RON | 1,38 M RON | 1,12 M RON | 588,1 K RON | 306,6 K RON | ▼ 47,9% |
| Datorii totale | 190,2 K RON | 131,7 K RON | 89,5 K RON | 166,6 K RON | 602,4 K RON | 290,5 K RON | 430,0 K RON | ▲ 48,0% |
| Lichiditate curentă | 5,42 | 9,22 | 21,24 | 8,62 | 2,51 | 2,36 | 1,32 | ▼ 44,0% |
| Marjă netă (%) | 26,04 | 30,04 | 37,93 | 28,77 | 20,94 | 10,30 | 0,22 | ▼ 97,9% |
| Scor bonitate | 87 | 95 | 100 | 80 | 87 | 87 | 55 | ▼ 36,8% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (11,8 K RON).
- •Scorul de bonitate de 55/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 6,06 M RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.