Publicitate

TM SNEAKER CARE S.R.L.

CUI: 44710018 J2021013630406 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 2
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 44710018
Cod înmatriculare J2021013630406
EUID ROONRC.J2021013630406
Data înmatriculării 2021-08-09
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 5 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 2, ARMAŞUL MARCU, 9, 25, 1, 3, 25, 22423, 2, CAMERA 1

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 2
Sector: 2
Stradă: ARMAŞUL MARCU
Număr: 9
Bloc: 25
Scară: 1
Etaj: 3
Apartament: 25
Cod poștal: 22423
Completare adresă: CAMERA 1

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2021 2.730 RON 2.730 RON 3.771 RON −1.123 RON −1.041 RON 10.651 RON 0 RON 10.651 RON −923 RON 11.574 RON 0 RON 100 RON 0 RON 0 RON 0
2022 145.384 RON 145.384 RON 106.185 RON 36.067 RON 39.199 RON 47.924 RON 4.100 RON 43.824 RON 35.144 RON 12.780 RON 2.680 RON 440 RON 0 RON 0 RON 0
2023 296.267 RON 296.267 RON 190.052 RON 103.252 RON 106.215 RON 153.924 RON 0 RON 153.924 RON 138.396 RON 15.528 RON 0 RON 9.520 RON 0 RON 0 RON 1
2024 298.574 RON 298.574 RON 242.483 RON 53.105 RON 56.091 RON 193.959 RON 0 RON 193.959 RON 191.500 RON 2.459 RON 0 RON 1.560 RON 0 RON 0 RON 2
2025 383.487 RON 383.487 RON 238.091 RON 141.561 RON 145.396 RON 65.698 RON 4.200 RON 61.498 RON 55.861 RON 9.837 RON 4.454 RON 340 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

TUDORACHE MIHAI
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (10)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 32 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2021–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
383,5 K RON
Rezultat Net 2025
141,6 K RON
Total Active 2025
65,7 K RON
Scor Bonitate
95/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 95/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 20212022202320242025
Cifra de afaceri 2,7 K RON 145,4 K RON 296,3 K RON 298,6 K RON 383,5 K RON
Venituri totale 2,7 K RON 145,4 K RON 296,3 K RON 298,6 K RON 383,5 K RON
Cheltuieli totale 3,8 K RON 106,2 K RON 190,1 K RON 242,5 K RON 238,1 K RON
Rezultat net −1,1 K RON 36,1 K RON 103,3 K RON 53,1 K RON 141,6 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 499,7 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 6,25 ≥ 1 Bun
Lichiditate rapidă 5,80 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 5,76 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 6,68 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate4,2 K RON (6.4%)
Active circulante61,5 K RON (93.6%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri4,5 K RON
Creanțe340 RON
Numerar56,7 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) 86,10
Durata stocaj (zile) 4
Rotație creanțe (ori/an) 1.127,90
Durata încasare (zile) 0

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
37,9%
Marjă netă
36,9%
ROA
215,5%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2021 11,6 K RON 10,7 K RON 108,7%
2022 12,8 K RON 47,9 K RON 26,7%
2023 15,5 K RON 153,9 K RON 10,1%
2024 2,5 K RON 194,0 K RON 1,3%
2025 9,8 K RON 65,7 K RON 15,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

95
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Excelentă (LC ≥ 2.0) 25/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 20212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 2,7 K RON 145,4 K RON 296,3 K RON 298,6 K RON 383,5 K RON ▲ 28,4%
Rezultat net −1,1 K RON 36,1 K RON 103,3 K RON 53,1 K RON 141,6 K RON ▲ 166,6%
Total active 10,7 K RON 47,9 K RON 153,9 K RON 194,0 K RON 65,7 K RON ▼ 66,1%
Capitaluri proprii −923 RON 35,1 K RON 138,4 K RON 191,5 K RON 55,9 K RON ▼ 70,8%
Datorii totale 11,6 K RON 12,8 K RON 15,5 K RON 2,5 K RON 9,8 K RON ▲ 300,0%
Lichiditate curentă 0,92 3,43 9,91 78,88 6,25 ▼ 92,1%
Marjă netă (%) -41,14 24,81 34,85 17,79 36,91 ▲ 107,5%
Scor bonitate 24 100 100 87 95 ▲ 9,2%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2021, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (141,6 K RON).
  • Lichiditate curentă bună (6.25), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
  • Scorul de bonitate de 95/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 499,7 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2021–2025.

Publicitate