Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
IVONE PRIVILEGE EVENTS S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Iaşi, Municipiul Iaşi, ALEXANDRU CEL BUN, 8, I205, A, 3, 14, 700581
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35.030 RON | 35.030 RON | 22 RON | 34.658 RON | 35.008 RON | 35.230 RON | 0 RON | 35.230 RON | 34.858 RON | 372 RON | 0 RON | 35.230 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2025 | 316.002 RON | 323.664 RON | 172.627 RON | 147.801 RON | 151.037 RON | 228.629 RON | 4.284 RON | 224.345 RON | 182.659 RON | 45.970 RON | 3.579 RON | 153.322 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (12)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4799 Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 7420 Activități fotografice
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
- 9609 Alte activităţi de servicii n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
9321 — Activități ale parcurilor tematice și de distracții
Top format din 3 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2024–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35,0 K RON | 316,0 K RON |
| Venituri totale | 35,0 K RON | 323,7 K RON |
| Cheltuieli totale | 22 RON | 172,6 K RON |
| Rezultat net | 34,7 K RON | 147,8 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 597,0 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4,88 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 4,80 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 1,47 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 4,97 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 88,29 |
| Durata stocaj (zile) | 4 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 2,06 |
| Durata încasare (zile) | 177 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2024 | 372 RON | 35,2 K RON | 1,1% |
| 2025 | 46,0 K RON | 228,6 K RON | 20,1% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35,0 K RON | 316,0 K RON | ▲ 802,1% |
| Rezultat net | 34,7 K RON | 147,8 K RON | ▲ 326,5% |
| Total active | 35,2 K RON | 228,6 K RON | ▲ 549,0% |
| Capitaluri proprii | 34,9 K RON | 182,7 K RON | ▲ 424,0% |
| Datorii totale | 372 RON | 46,0 K RON | ▲ 12.257,5% |
| Lichiditate curentă | 94,70 | 4,88 | ▼ 94,8% |
| Marjă netă (%) | 98,94 | 46,77 | ▼ 52,7% |
| Scor bonitate | 87 | 95 | ▲ 9,2% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2024, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (147,8 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (4.88), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 95/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 597,0 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2024–2025.