Publicitate

TINERETULUI PLAZA CHIAJNA SRL

CUI: 37814954 J23/3165/2017 SRL Ilfov, Sat Dudu, Comuna Chiajna
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 37814954
Cod înmatriculare J23/3165/2017
EUID ROONRC.J23/3165/2017
Data înmatriculării 2017-06-22
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 9 ani
Salariați (2025) 2 angajați

Adresă

România, Ilfov, Sat Dudu, Comuna Chiajna, TINERETULUI, 4, Nr. 65 (provizoriu), spațiul comercial nr. 5

Țară: România
Județ: Ilfov
Localitate: Sat Dudu, Comuna Chiajna
Stradă: TINERETULUI
Etaj: 4
Completare adresă: Nr. 65 (provizoriu), spațiul comercial nr. 5

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 1.160.881 RON 2.016.055 RON −855.174 RON −855.174 RON 3.353.060 RON 2.708.830 RON 644.230 RON −803.999 RON 3.949.731 RON 172.217 RON 471.395 RON 207.328 RON 0 RON 0
2020 626.352 RON 628.030 RON 665.192 RON −54.549 RON −37.162 RON 3.806.641 RON 3.199.221 RON 607.420 RON −858.548 RON 4.672.367 RON 71.250 RON 533.372 RON 0 RON 7.178 RON 0
2021 869.291 RON 870.285 RON 542.102 RON 302.096 RON 328.183 RON 3.415.467 RON 3.017.348 RON 398.119 RON −556.452 RON 3.979.206 RON 0 RON 397.783 RON 0 RON 7.287 RON 0
2022 1.014.039 RON 1.091.869 RON 284.443 RON 781.431 RON 807.426 RON 2.789.679 RON 2.569.525 RON 220.154 RON 224.979 RON 2.564.736 RON 0 RON 220.089 RON 0 RON 36 RON 1
2023 1.162.138 RON 1.162.697 RON 273.906 RON 878.909 RON 888.791 RON 2.469.704 RON 2.454.528 RON 15.176 RON 1.103.887 RON 1.365.817 RON 0 RON 13.385 RON 0 RON 0 RON 1
2024 1.165.494 RON 1.165.498 RON 326.118 RON 728.192 RON 839.380 RON 2.409.299 RON 2.356.030 RON 53.269 RON 1.832.079 RON 577.220 RON 0 RON 17.239 RON 0 RON 0 RON 2
2025 1.196.981 RON 1.197.829 RON 387.451 RON 703.711 RON 810.378 RON 2.509.118 RON 2.264.873 RON 244.245 RON 2.346.901 RON 162.217 RON 0 RON 23.278 RON 0 RON 0 RON 2

Reprezentanți și administratori (2)

IANCU FLORIN
administrator
Galaţi, România
Pagina administratorului
TANASE ANGHEL- CRISTIAN
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (8)

Lideri din domeniu

Top companii din Ilfov, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 1,191 companii din județul Ilfov. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
1,20 M RON
Rezultat Net 2025
703,7 K RON
Total Active 2025
2,51 M RON
Scor Bonitate
82/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 82/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 626,4 K RON 869,3 K RON 1,01 M RON 1,16 M RON 1,17 M RON 1,20 M RON
Venituri totale 1,16 M RON 628,0 K RON 870,3 K RON 1,09 M RON 1,16 M RON 1,17 M RON 1,20 M RON
Cheltuieli totale 2,02 M RON 665,2 K RON 542,1 K RON 284,4 K RON 273,9 K RON 326,1 K RON 387,5 K RON
Rezultat net −855,2 K RON −54,5 K RON 302,1 K RON 781,4 K RON 878,9 K RON 728,2 K RON 703,7 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 1,57 M RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,51 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,51 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 1,36 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 15,47 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate2,26 M RON (90.3%)
Active circulante244,2 K RON (9.7%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe23,3 K RON
Numerar221,0 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 51,42
Durata încasare (zile) 7

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
67,7%
Marjă netă
58,8%
ROA
28,1%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 3,95 M RON 3,35 M RON 117,8%
2020 4,67 M RON 3,81 M RON 122,7%
2021 3,98 M RON 3,42 M RON 116,5%
2022 2,56 M RON 2,79 M RON 91,9%
2023 1,37 M RON 2,47 M RON 55,3%
2024 577,2 K RON 2,41 M RON 24,0%
2025 162,2 K RON 2,51 M RON 6,5%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

82
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Bună (LC ≥ 1.5) 20/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință mixtă 12/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 626,4 K RON 869,3 K RON 1,01 M RON 1,16 M RON 1,17 M RON 1,20 M RON ▲ 2,7%
Rezultat net −855,2 K RON −54,5 K RON 302,1 K RON 781,4 K RON 878,9 K RON 728,2 K RON 703,7 K RON ▼ 3,4%
Total active 3,35 M RON 3,81 M RON 3,42 M RON 2,79 M RON 2,47 M RON 2,41 M RON 2,51 M RON ▲ 4,1%
Capitaluri proprii −804,0 K RON −858,5 K RON −556,5 K RON 225,0 K RON 1,10 M RON 1,83 M RON 2,35 M RON ▲ 28,1%
Datorii totale 3,95 M RON 4,67 M RON 3,98 M RON 2,56 M RON 1,37 M RON 577,2 K RON 162,2 K RON ▼ 71,9%
Lichiditate curentă 0,16 0,13 0,10 0,09 0,01 0,09 1,51 ▲ 1.531,3%
Marjă netă (%) -8,71 34,75 77,06 75,63 62,48 58,79 ▼ 5,9%
Scor bonitate 22 19 50 56 68 65 82 ▲ 26,2%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (703,7 K RON).
  • Scorul de bonitate de 82/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 1,57 M RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate