Publicitate

SOUTH GYM S.R.L.

CUI: 41147751 J34/526/2019 SRL Teleorman, Sat Moşteni, Comuna Moşteni
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 41147751
Cod înmatriculare J34/526/2019
EUID ROONRC.J34/526/2019
Data înmatriculării 2019-05-21
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 7 ani

Adresă

România, Teleorman, Sat Moşteni, Comuna Moşteni, Giurgiului, 63, 147210

Țară: România
Județ: Teleorman
Localitate: Sat Moşteni, Comuna Moşteni
Stradă: Giurgiului
Număr: 63
Cod poștal: 147210

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 4.800 RON 53.225 RON 54.051 RON −874 RON −826 RON 136.543 RON 0 RON 136.543 RON −674 RON 7.302 RON 0 RON 44.585 RON 129.915 RON 0 RON 1
2020 91.445 RON 150.226 RON 164.543 RON −15.197 RON −14.317 RON 75.879 RON 71.944 RON 3.935 RON −15.871 RON 21.308 RON 3.593 RON 0 RON 71.134 RON 692 RON 2
2021 296.758 RON 306.684 RON 124.146 RON 180.167 RON 182.538 RON 256.327 RON 61.906 RON 194.421 RON 164.296 RON 31.208 RON 1.761 RON 185.000 RON 61.209 RON 386 RON 2
2022 46.069 RON 55.995 RON 66.149 RON −10.869 RON −10.154 RON 371.565 RON 51.867 RON 319.698 RON 153.426 RON 166.856 RON 0 RON 314.000 RON 51.283 RON 0 RON 0
2023 0 RON 10.039 RON 10.039 RON 0 RON 0 RON 361.526 RON 41.828 RON 319.698 RON 153.426 RON 166.856 RON 0 RON 314.000 RON 41.244 RON 0 RON 0
2024 0 RON 10.039 RON 10.039 RON 0 RON 0 RON 351.487 RON 31.789 RON 319.698 RON 153.426 RON 166.856 RON 0 RON 314.000 RON 31.205 RON 0 RON 0
2025 0 RON 10.039 RON 10.039 RON 0 RON 0 RON 341.449 RON 21.751 RON 319.698 RON 153.426 RON 166.856 RON 0 RON 314.000 RON 21.167 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

RĂDUCU MIHAI CĂTĂLIN
administrator
Teleorman, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (4)

Lideri din domeniu

Top companii din Teleorman, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 12 companii din județul Teleorman. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
0 RON
Total Active 2025
341,4 K RON
Scor Bonitate
65/100
B
Risc Mediu — Clasa B
Scor bonitate: 65/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 4,8 K RON 91,4 K RON 296,8 K RON 46,1 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 53,2 K RON 150,2 K RON 306,7 K RON 56,0 K RON 10,0 K RON 10,0 K RON 10,0 K RON
Cheltuieli totale 54,1 K RON 164,5 K RON 124,1 K RON 66,1 K RON 10,0 K RON 10,0 K RON 10,0 K RON
Rezultat net −874 RON −15,2 K RON 180,2 K RON −10,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): −7,9 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,92 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,92 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 0,03 ≥ 0.2 Slab
Solvabilitate 2,05 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate21,8 K RON (6.4%)
Active circulante319,7 K RON (93.6%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe314,0 K RON
Numerar5,7 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an)
Durata încasare (zile)

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
Marjă netă
ROA
0,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 7,3 K RON 136,5 K RON 5,4%
2020 21,3 K RON 75,9 K RON 28,1%
2021 31,2 K RON 256,3 K RON 12,2%
2022 166,9 K RON 371,6 K RON 44,9%
2023 166,9 K RON 361,5 K RON 46,2%
2024 166,9 K RON 351,5 K RON 47,5%
2025 166,9 K RON 341,4 K RON 48,9%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

65
din 100 puncte
Clasa B — Risc Mediu
Lichiditate — Bună (LC ≥ 1.5) 20/25
Capital — Bună (> 30% din active) 20/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 4,8 K RON 91,4 K RON 296,8 K RON 46,1 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Rezultat net −874 RON −15,2 K RON 180,2 K RON −10,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Total active 136,5 K RON 75,9 K RON 256,3 K RON 371,6 K RON 361,5 K RON 351,5 K RON 341,4 K RON ▼ 2,9%
Capitaluri proprii −674 RON −15,9 K RON 164,3 K RON 153,4 K RON 153,4 K RON 153,4 K RON 153,4 K RON ▲ 0,0%
Datorii totale 7,3 K RON 21,3 K RON 31,2 K RON 166,9 K RON 166,9 K RON 166,9 K RON 166,9 K RON ▲ 0,0%
Lichiditate curentă 18,70 0,18 6,23 1,92 1,92 1,92 1,92 ▲ 0,0%
Marjă netă (%) -18,21 -16,62 60,71 -23,59
Scor bonitate 41 19 100 47 65 65 65 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a scăzut față de 2019, reflectând o contracție a activității.
  • Scorul de bonitate de 65/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.

Riscuri identificate

  • Tendință de scădere a veniturilor operaționale.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate