Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
MY BROTHER GSN S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 5, PUCHENI, 136A, 1, B, 34, 5, MANSARDA, CAMERA NR.1
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 149.293 RON | 149.293 RON | 95.113 RON | 52.688 RON | 54.180 RON | 65.388 RON | 0 RON | 65.388 RON | 52.888 RON | 12.500 RON | 0 RON | 41.326 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 195.529 RON | 195.529 RON | 129.673 RON | 63.900 RON | 65.856 RON | 131.505 RON | 0 RON | 131.505 RON | 64.100 RON | 68.067 RON | 0 RON | 68.524 RON | 0 RON | 662 RON | 0 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (51)
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
- 4511 Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerţ cu alte autovehicule
- 4531 Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
- 4540 Comerţ cu motociclete, piese şi accesorii aferente; întreţinerea şi repararea motocicletelor
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4799 Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5224 Manipulări
- 5229 Alte activităţi anexe transporturilor
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5819 Alte activități de editare
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 7021 Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7410 Activităţi de design specializat
- 7420 Activități fotografice
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- 7490 Alte activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice n.c.a.
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 7729 Activităţi de închiriere şi leasing cu alte bunuri personale şi gospodăreşti n.c.a.
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 7830 Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8211 Activităţi combinate de secretariat
- 8219 Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8560 Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
- 9001 Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
- 9002 Activităţi suport pentru interpretare artistică (spectacole)
- 9003 Activităţi de creaţie artistică
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9511 Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
- 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
9002 — Activităţi suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Top format din 459 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2024–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 149,3 K RON | 195,5 K RON |
| Venituri totale | 149,3 K RON | 195,5 K RON |
| Cheltuieli totale | 95,1 K RON | 129,7 K RON |
| Rezultat net | 52,7 K RON | 63,9 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 241,8 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1,93 | ≥ 1 | Acceptabil |
| Lichiditate rapidă | 1,93 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 0,93 | ≥ 0.2 | Bun |
| Solvabilitate | 1,93 | ≥ 1 | Acceptabil |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 2,85 |
| Durata încasare (zile) | 128 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12,5 K RON | 65,4 K RON | 19,1% |
| 2025 | 68,1 K RON | 131,5 K RON | 51,8% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 149,3 K RON | 195,5 K RON | ▲ 31,0% |
| Rezultat net | 52,7 K RON | 63,9 K RON | ▲ 21,3% |
| Total active | 65,4 K RON | 131,5 K RON | ▲ 101,1% |
| Capitaluri proprii | 52,9 K RON | 64,1 K RON | ▲ 21,2% |
| Datorii totale | 12,5 K RON | 68,1 K RON | ▲ 444,5% |
| Lichiditate curentă | 5,23 | 1,93 | ▼ 63,1% |
| Marjă netă (%) | 35,29 | 32,68 | ▼ 7,4% |
| Scor bonitate | 87 | 85 | ▼ 2,3% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2024, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (63,9 K RON).
- •Scorul de bonitate de 85/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 241,8 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2024–2025.