Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
TEO DDDCONS SRL
Date generale
Adresă
România, Tulcea, Loc. Babadag, Oraş Babadag, REPUBLICII, 100, 78, A4, 1, 4, 825100, camera nr.1
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 295.586 RON | 295.602 RON | 79.681 RON | 212.965 RON | 215.921 RON | 246.875 RON | 0 RON | 246.875 RON | 244.796 RON | 2.079 RON | 0 RON | 232.693 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2024 | 297.957 RON | 297.964 RON | 98.600 RON | 196.384 RON | 199.364 RON | 230.508 RON | 0 RON | 230.508 RON | 228.215 RON | 2.293 RON | 0 RON | 198.467 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2025 | 294.217 RON | 294.244 RON | 98.216 RON | 193.085 RON | 196.028 RON | 352.453 RON | 0 RON | 352.453 RON | 224.916 RON | 127.537 RON | 0 RON | 339.851 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele
Locație pe hartă
Coduri CAEN (21)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
- 4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activităţi de curăţenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Lideri din domeniu
Top companii din Tulcea, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
8129 — Alte activităţi de curăţenie
Top format din 9 companii din județul Tulcea. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2023–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 295,6 K RON | 298,0 K RON | 294,2 K RON |
| Venituri totale | 295,6 K RON | 298,0 K RON | 294,2 K RON |
| Cheltuieli totale | 79,7 K RON | 98,6 K RON | 98,2 K RON |
| Rezultat net | 213,0 K RON | 196,4 K RON | 193,1 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 294,6 K RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2,76 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 2,76 | ≥ 0.8 | Bun |
| Lichiditate imediată | 0,10 | ≥ 0.2 | Slab |
| Solvabilitate | 2,76 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | – |
| Durata stocaj (zile) | – |
| Rotație creanțe (ori/an) | 0,87 |
| Durata încasare (zile) | 422 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2023 | 2,1 K RON | 246,9 K RON | 0,8% |
| 2024 | 2,3 K RON | 230,5 K RON | 1,0% |
| 2025 | 127,5 K RON | 352,5 K RON | 36,2% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 295,6 K RON | 298,0 K RON | 294,2 K RON | ▼ 1,3% |
| Rezultat net | 213,0 K RON | 196,4 K RON | 193,1 K RON | ▼ 1,7% |
| Total active | 246,9 K RON | 230,5 K RON | 352,5 K RON | ▲ 52,9% |
| Capitaluri proprii | 244,8 K RON | 228,2 K RON | 224,9 K RON | ▼ 1,4% |
| Datorii totale | 2,1 K RON | 2,3 K RON | 127,5 K RON | ▲ 5.462,0% |
| Lichiditate curentă | 118,75 | 100,53 | 2,76 | ▼ 97,3% |
| Marjă netă (%) | 72,05 | 65,91 | 65,63 | ▼ 0,4% |
| Scor bonitate | 87 | 80 | 80 | ▲ 0,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (193,1 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (2.76), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 80/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 294,6 K RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.