Publicitate

QUALITY FAMILY SERVICES S.R.L.

CUI: 41867833 J2019015150402 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 41867833
Cod înmatriculare J2019015150402
EUID ROONRC.J2019015150402
Data înmatriculării 2019-11-07
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 7 ani

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, MARMUREI, 1, 2BIS, 1, 1, 5, 12606, 1, CAMERA 2

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 1
Sector: 1
Stradă: MARMUREI
Număr: 1
Bloc: 2BIS
Scară: 1
Etaj: 1
Apartament: 5
Cod poștal: 12606
Completare adresă: CAMERA 2

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 600 RON 600 RON 842 RON −260 RON −242 RON 780 RON 0 RON 780 RON −60 RON 840 RON 0 RON 600 RON 0 RON 0 RON 0
2020 26.805 RON 26.846 RON 19.568 RON 6.491 RON 7.278 RON 7.098 RON 0 RON 7.098 RON 6.432 RON 666 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2021 60.165 RON 60.291 RON 32.224 RON 26.262 RON 28.067 RON 26.975 RON 0 RON 26.975 RON 26.242 RON 733 RON 0 RON 750 RON 0 RON 0 RON 1
2022 74.690 RON 74.975 RON 30.924 RON 41.809 RON 44.051 RON 42.385 RON 0 RON 42.385 RON 42.049 RON 336 RON 0 RON 3.085 RON 0 RON 0 RON 1
2023 99.460 RON 100.814 RON 54.886 RON 37.460 RON 45.928 RON 111.014 RON 97.311 RON 13.703 RON 37.700 RON 61.668 RON 0 RON 7.410 RON 11.646 RON 0 RON 0
2024 84.620 RON 87.444 RON 76.706 RON 7.714 RON 10.738 RON 89.955 RON 75.405 RON 14.550 RON 45.414 RON 36.863 RON 0 RON 4.649 RON 8.821 RON 1.143 RON 0
2025 88.820 RON 91.852 RON 89.750 RON 1.373 RON 2.102 RON 67.096 RON 55.777 RON 11.319 RON 46.786 RON 14.429 RON 0 RON 6.899 RON 5.881 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

RĂDOI MILICA
administrator
Prahova, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (13)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 1,050 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Alerte identificate pentru 2025
  • Lichiditate curentă sub 1.0 (0.78) — posibilă incapacitate de plată pe termen scurt
Cifra de Afaceri 2025
88,8 K RON
Rezultat Net 2025
1,4 K RON
Total Active 2025
67,1 K RON
Scor Bonitate
68/100
B
Risc Mediu — Clasa B
Scor bonitate: 68/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 600 RON 26,8 K RON 60,2 K RON 74,7 K RON 99,5 K RON 84,6 K RON 88,8 K RON
Venituri totale 600 RON 26,8 K RON 60,3 K RON 75,0 K RON 100,8 K RON 87,4 K RON 91,9 K RON
Cheltuieli totale 842 RON 19,6 K RON 32,2 K RON 30,9 K RON 54,9 K RON 76,7 K RON 89,8 K RON
Rezultat net −260 RON 6,5 K RON 26,3 K RON 41,8 K RON 37,5 K RON 7,7 K RON 1,4 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 122,1 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 0,78 ≥ 1 Slab
Lichiditate rapidă 0,78 ≥ 0.8 Slab
Lichiditate imediată 0,31 ≥ 0.2 Acceptabil
Solvabilitate 4,65 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate55,8 K RON (83.1%)
Active circulante11,3 K RON (16.9%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe6,9 K RON
Numerar4,4 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 12,87
Durata încasare (zile) 28

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
2,4%
Marjă netă
1,6%
ROA
2,1%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 840 RON 780 RON 107,7%
2020 666 RON 7,1 K RON 9,4%
2021 733 RON 27,0 K RON 2,7%
2022 336 RON 42,4 K RON 0,8%
2023 61,7 K RON 111,0 K RON 55,6%
2024 36,9 K RON 90,0 K RON 41,0%
2025 14,4 K RON 67,1 K RON 21,5%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

68
din 100 puncte
Clasa B — Risc Mediu
Lichiditate — Slabă (LC ≥ 0.5) 8/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Acceptabilă (profit pozitiv) 15/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 600 RON 26,8 K RON 60,2 K RON 74,7 K RON 99,5 K RON 84,6 K RON 88,8 K RON ▲ 5,0%
Rezultat net −260 RON 6,5 K RON 26,3 K RON 41,8 K RON 37,5 K RON 7,7 K RON 1,4 K RON ▼ 82,2%
Total active 780 RON 7,1 K RON 27,0 K RON 42,4 K RON 111,0 K RON 90,0 K RON 67,1 K RON ▼ 25,4%
Capitaluri proprii −60 RON 6,4 K RON 26,2 K RON 42,0 K RON 37,7 K RON 45,4 K RON 46,8 K RON ▲ 3,0%
Datorii totale 840 RON 666 RON 733 RON 336 RON 61,7 K RON 36,9 K RON 14,4 K RON ▼ 60,9%
Lichiditate curentă 0,93 10,66 36,80 126,15 0,22 0,39 0,78 ▲ 98,8%
Marjă netă (%) -43,33 24,22 43,65 55,98 37,66 9,12 1,55 ▼ 83,0%
Scor bonitate 24 100 100 100 60 60 68 ▲ 13,3%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (1,4 K RON).
  • Scorul de bonitate de 68/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 122,1 K RON.

Riscuri identificate

  • Lichiditate curentă sub 1.0 — compania poate întâmpina dificultăți în onorarea obligațiilor pe termen scurt.

Recomandări

  • Optimizarea managementului capitalului de lucru: reducerea stocurilor, accelerarea încasării creanțelor.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate