Publicitate

Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum

NADELINE CONSTRUCT & TRANSPORT SERVICES S.R.L.

CUI: 43196432 J2020013579407 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 4
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 43196432
Cod înmatriculare J2020013579407
EUID ROONRC.J2020013579407
Data înmatriculării 2020-10-15
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 6 ani
Salariați (2025) 4 angajați

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 4, ÎMPĂRATUL TRAIAN, 11D, 2, 1, 4

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 4
Sector: 4
Stradă: ÎMPĂRATUL TRAIAN
Număr: 11D
Etaj: 2
Apartament: 1

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2020 540 RON 540 RON 4.931 RON −4.407 RON −4.391 RON 1.309 RON 476 RON 833 RON −4.207 RON 5.516 RON 0 RON 540 RON 0 RON 0 RON 0
2021 83.390 RON 83.390 RON 23.764 RON 57.191 RON 59.626 RON 74.685 RON 0 RON 74.685 RON 52.984 RON 22.098 RON 0 RON 25.900 RON 0 RON 397 RON 0
2022 1.196.919 RON 1.196.919 RON 428.979 RON 757.765 RON 767.940 RON 914.722 RON 0 RON 914.722 RON 810.749 RON 105.640 RON 0 RON 834.582 RON 0 RON 1.667 RON 5
2023 2.287.184 RON 2.287.184 RON 1.355.138 RON 912.502 RON 932.046 RON 2.250.351 RON 366.491 RON 1.883.860 RON 1.723.251 RON 527.100 RON 0 RON 1.656.456 RON 0 RON 0 RON 5
2024 6.611.125 RON 6.630.202 RON 5.460.851 RON 1.056.891 RON 1.169.351 RON 4.512.640 RON 1.396.759 RON 3.115.881 RON 2.780.142 RON 1.736.638 RON 0 RON 2.866.888 RON 0 RON 4.140 RON 7
2025 7.337.422 RON 7.337.422 RON 5.132.489 RON 1.867.333 RON 2.204.933 RON 6.378.027 RON 792.531 RON 5.585.496 RON 1.867.573 RON 4.511.422 RON 0 RON 5.264.286 RON 0 RON 968 RON 4

Reprezentanți și administratori (1)

ION ALINA GABRIELA
administrator
Olt, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (17)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 76 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2020–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
7,34 M RON
Rezultat Net 2025
1,87 M RON
Total Active 2025
6,38 M RON
Scor Bonitate
75/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 75/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202020212022202320242025
Cifra de afaceri 540 RON 83,4 K RON 1,20 M RON 2,29 M RON 6,61 M RON 7,34 M RON
Venituri totale 540 RON 83,4 K RON 1,20 M RON 2,29 M RON 6,63 M RON 7,34 M RON
Cheltuieli totale 4,9 K RON 23,8 K RON 429,0 K RON 1,36 M RON 5,46 M RON 5,13 M RON
Rezultat net −4,4 K RON 57,2 K RON 757,8 K RON 912,5 K RON 1,06 M RON 1,87 M RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 8,66 M RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: ■ 1.0 (minim)   ■ 2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,24 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,24 ≥ 0.8 Acceptabil
Lichiditate imediată 0,07 ≥ 0.2 Slab
Solvabilitate 1,41 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate792,5 K RON (12.4%)
Active circulante5,59 M RON (87.6%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe5,26 M RON
Numerar321,2 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) –
Durata stocaj (zile) –
Rotație creanțe (ori/an) 1,39
Durata încasare (zile) 262

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
30,1%
Marjă netă
25,5%
ROA
29,3%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2020 5,5 K RON 1,3 K RON 421,4%
2021 22,1 K RON 74,7 K RON 29,6%
2022 105,6 K RON 914,7 K RON 11,6%
2023 527,1 K RON 2,25 M RON 23,4%
2024 1,74 M RON 4,51 M RON 38,5%
2025 4,51 M RON 6,38 M RON 70,7%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

75
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Acceptabilă (LC ≥ 1.0) 15/25
Capital — Acceptabilă (> 10% din active) 15/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 540 RON 83,4 K RON 1,20 M RON 2,29 M RON 6,61 M RON 7,34 M RON ▲ 11,0%
Rezultat net −4,4 K RON 57,2 K RON 757,8 K RON 912,5 K RON 1,06 M RON 1,87 M RON ▲ 76,7%
Total active 1,3 K RON 74,7 K RON 914,7 K RON 2,25 M RON 4,51 M RON 6,38 M RON ▲ 41,3%
Capitaluri proprii −4,2 K RON 53,0 K RON 810,7 K RON 1,72 M RON 2,78 M RON 1,87 M RON ▼ 32,8%
Datorii totale 5,5 K RON 22,1 K RON 105,6 K RON 527,1 K RON 1,74 M RON 4,51 M RON ▲ 159,8%
Lichiditate curentă 0,15 3,38 8,66 3,57 1,79 1,24 ▼ 31,0%
Marjă netă (%) -816,11 68,58 63,31 39,90 15,99 25,45 ▲ 59,2%
Scor bonitate 19 100 100 95 90 75 ▼ 16,7%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2020, indicând o extindere a activității.
  • •Compania a înregistrat profit net în 2025 (1,87 M RON).
  • •Scorul de bonitate de 75/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 8,66 M RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2020–2025.