Interesat să plasezi banner aici? Vezi cum
AUTHENTIC KHAN STAFFING SERVICES S.R.L.
Date generale
Adresă
România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 2, CÂMPUL MOŞILOR, 5, 21201, 2, HALELE CENTRALE OBOR, SPATIUL COMERCIAL 34 SC
Date de bilanț 2019–2024
| An | Cifra de afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere net | Profit / Pierdere brut | Active totale | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri | Datorii | Stocuri | Creanțe | Venituri în avans | Cheltuieli în avans | Nr. salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 7.428 RON | −7.418 RON | −7.428 RON | 3.873 RON | 0 RON | 3.873 RON | −7.218 RON | 11.091 RON | 0 RON | 10 RON | 0 RON | 0 RON | 1 |
| 2023 | 801.387 RON | 809.759 RON | 399.582 RON | 402.339 RON | 410.177 RON | 562.061 RON | 0 RON | 562.061 RON | 395.121 RON | 166.940 RON | 294.722 RON | 220.398 RON | 0 RON | 0 RON | 2 |
| 2024 | 2.499.056 RON | 2.499.061 RON | 1.689.586 RON | 716.267 RON | 809.475 RON | 1.595.907 RON | 6.276 RON | 1.589.631 RON | 1.013.506 RON | 582.551 RON | 1.190.455 RON | 309.963 RON | 0 RON | 150 RON | 1 |
| 2025 | 3.263.808 RON | 3.264.986 RON | 2.458.304 RON | 690.190 RON | 806.682 RON | 2.522.734 RON | 4.943 RON | 2.517.791 RON | 1.703.696 RON | 819.311 RON | 2.101.888 RON | 354.688 RON | 0 RON | 273 RON | 2 |
Reprezentanți și administratori (1)
Date de contact
Lipsă date de contact,
adaugă acum!
Locație pe hartă
Coduri CAEN (45)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Lideri din domeniu
Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).
5320 — Alte activități poștale și de curier
Top format din 922 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).
Raport Economico-Financiar
2022–20251. Sumar Executiv
2. Analiza Rezultatelor Financiare
Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli
Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)
| An | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 801,4 K RON | 2,50 M RON | 3,26 M RON |
| Venituri totale | 0 RON | 809,8 K RON | 2,50 M RON | 3,26 M RON |
| Cheltuieli totale | 7,4 K RON | 399,6 K RON | 1,69 M RON | 2,46 M RON |
| Rezultat net | −7,4 K RON | 402,3 K RON | 716,3 K RON | 690,2 K RON |
3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor
Figura 3 — Tendința anuală
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 4,51 M RON
4. Capitaluri Proprii și Datorii
Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii
5. Lichiditate și Solvabilitate
Figura 5 — Indicatori de Lichiditate
Praguri: ■ 1.0 (minim) ■ 2.0 (optim)
Valori 2025
| Indicator | Valoare | Prag | Status |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3,07 | ≥ 1 | Bun |
| Lichiditate rapidă | 0,51 | ≥ 0.8 | Slab |
| Lichiditate imediată | 0,07 | ≥ 0.2 | Slab |
| Solvabilitate | 3,08 | ≥ 1 | Bun |
6. Structura Activelor (2025)
Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante
Figura 6b — Componente Active Circulante
7. Indicatori de Activitate
Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar
Indicatori rotație (2025)
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Rotație stocuri (ori/an) | 1,55 |
| Durata stocaj (zile) | 235 |
| Rotație creanțe (ori/an) | 9,20 |
| Durata încasare (zile) | 40 |
8. Marje de Profitabilitate
Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri
Figura 9 — Marje procentuale (%)
9. Analiza Datoriilor
Figura 10 — Datorii vs. Total Active
| An | Datorii | Total active | Rată îndatorare |
|---|---|---|---|
| 2022 | 11,1 K RON | 3,9 K RON | 286,4% |
| 2023 | 166,9 K RON | 562,1 K RON | 29,7% |
| 2024 | 582,6 K RON | 1,60 M RON | 36,5% |
| 2025 | 819,3 K RON | 2,52 M RON | 32,5% |
10. Scor de Bonitate și Risc
Figura 11 — Scor bonitate 2025
Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate
11. Analiza Tendințelor
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 801,4 K RON | 2,50 M RON | 3,26 M RON | ▲ 30,6% |
| Rezultat net | −7,4 K RON | 402,3 K RON | 716,3 K RON | 690,2 K RON | ▼ 3,6% |
| Total active | 3,9 K RON | 562,1 K RON | 1,60 M RON | 2,52 M RON | ▲ 58,1% |
| Capitaluri proprii | −7,2 K RON | 395,1 K RON | 1,01 M RON | 1,70 M RON | ▲ 68,1% |
| Datorii totale | 11,1 K RON | 166,9 K RON | 582,6 K RON | 819,3 K RON | ▲ 40,6% |
| Lichiditate curentă | 0,35 | 3,37 | 2,73 | 3,07 | ▲ 12,6% |
| Marjă netă (%) | – | 50,21 | 28,66 | 21,15 | ▼ 26,2% |
| Scor bonitate | 22 | 95 | 95 | 95 | ▲ 0,0% |
12. Concluzii, Riscuri și Recomandări
Concluzii
- •Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2022, indicând o extindere a activității.
- •Compania a înregistrat profit net în 2025 (690,2 K RON).
- •Lichiditate curentă bună (3.07), compania dispune de resurse suficiente pentru obligații curente.
- •Scorul de bonitate de 95/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
- •Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 4,51 M RON.
Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2022–2025.